Úvod do sveta esenciálnych olejov doTERRA – aký to bol večer?

Ahojte všetky ženy,  ktoré ste zavítali do Lighthouse klubu,

prihováram sa Vám po prvýkrát pod svojou vlastnou identitou. 🙂  Pondelok podvečer vo mne zanechal veľmi príjemný dojem.

Všetci tak nejak cítime, že riešiť naše zdravotné neduhy a problémy len prostredníctvom návštevy lekárne či objednávky v internetovom obchode na pilulke, nie je to pravé orechové, nie je to zrejme tá správna cesta …

Ja sama som človek veľmi naklonený  prírodnej medicíne, ALE  zároveň som človekom dosť citlivým a skeptickým  voči všetkým obchodným novinkám a „super prostriedkom“, ktoré z vás len ťahajú peniaze.

Katka na mňa pôsobila veľmi pokojne, vyrovnane, skrátka ako človek, ktorý vie o čom hovorí a má mnoho vlastných skúseností. Zaujalo ma to natoľko, že som sa rozhodla to vyskúšať sama na sebe.

Katka nám predstavila všetky oleje z balíčka „Rodinný lekár“ a pridala k tomu aj osobné skúsenosti. Ja osobne som si popísala poznámkami 6 strán. Len preto, že ma zaujímalo to, čo hovorí a chcela som si to uchovať  a vyskúšať.

Každá cesta nasmerovaná späť k prírodným produktom je dobrá. Na tom sa všetky zhodneme. Len si každý musí nájsť tú vlastnú mieru. Žiadne extrémy prosím!  🙂

Ja osobne som si niekoľko olejov kúpila v miniatúrnych baleniach na to, aby som ich sama na sebe otestovala. Dám vám vedieť!

Lucia Huberová

Leave your thought