fbpx

Slim & Sassy

slim sassyZmes Slim & Sassy® je metabolická zmes  zložená zo 100% čistých CPTG Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorá je vytvorená na to, aby pomohla kontrolovať apetít medzi jedlami. Obsahuje esenciálne oleje grapefruit, lemon (citrón), peppermint (mäta), ginger (zázvor), a škoricu.

Užívanie: pridajte 8 kvapiek do pol litra vody a pite medzi jedlami počas dňa, aby vám pomohol kontrolovať hlad počas dňa, upokojil žalúdok a pozdvihol náladu.
Olej neobsahuje žiadne kalórie, farbivá, ani sladidlá.

Aké sú výhody Slim & Sassy?

  •     Znižuje pocit hladu,  pomáha aby ste jedli menej. Mení signály, ktoré mozog vysiela telu, čo nám znižuje chuť do jedla. Užívatelia avizujú aj zmenu chutí, časom pri jeho užívaní preferujú zdravšie a ľahšie jedlá. Dokonca vie pomôcť telu aby sa prispôsobilo menšiemu množstvu kalórií.
  •     Hydratácia – Užívanie kvapiek vo vode napomáha prijať počas dňa viac tekutín, čiže spáliť viac kalórií, mať viac energie a vyplaviť z tela toxíny.
  •     Upokojuje žalúdok – mäta a zázvor prirodzene upokojujú žalúdok, grapefruit vynikajúco naštartuje imunitný systém. Citrón  pomáha odstraňovať z tela toxíny..
  •     Nálada a energia – Budete mať lepšiu náladu, budete sa cítiť šťastnejší. A keď sa cítite lepšie, niekedy to je všetko čo potrebujete, aby ste sa zdvihli z gauča a cvičili, alebo zostali motivovaní stravovať sa zdravšie alebo použiť schody namiesto výťahu.

Ak Vás esenciálne oleje doTERRA zaujali a chceli by ste sa o  nich dozvedieť viac, poradiť, vyskúšať alebo kúpiť, kontaktujte nás buď mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo terapie@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 alebo 0918645230.