fbpx

GX assistOčista so zmesou GX Assist

GX Assist je zmes Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy (CPTG) a kyseliny kaprylovej, ktorá podporuje zdravé tráviace prostredie. Ide o výborný prostriedok na čistenie gastrointestinálneho traktu. Pozostáva z esenciálnych olejov vysoko efektívnych pri detoxikácii – oregano, čajovník, citrón, citrónová tráva, mäta a tymián. Dávkovanie je individuálne, kúru zahájte s jednou kapsulou a keď budete cítiť, že je to možné, dávku môžete zvýšiť až na tri kapsuly.

Očista organizmu sa prejaví zvýšenou hladinou energiu, telo sa zbaví škodlivých toxínov, prostredníctvom zvýšenej hladiny energie a silnejšieho metabolizmu dôjde aj k zdravej strate hmotnosti. Detoxikácia dáva človeku a jeho telu príležitosť na nový začiatok.

Po ukončení kúry je vhodné udržať obnovené a zdravé prostredie vo vašom tele s probiotikami a prebiotikami dōTERRA’s PB Assist.

Prečo sú probiotiká také potrebné?
Sú to mikroorganizmy, podobné tým, ktoré sa nachádzajú v ľudskom tele. Pomáhajú nám udržiavať prirodzenú rovnováhu v tráviacom trakte. Probiotiká sú veľmi dôležité pri redukcii rastu škodlivých baktérií, pomáhajú imunitnému systému, tráveniu a vstrebávaniu živín.

Ak Vás esenciálne oleje doTERRA zaujali a chceli by ste sa o  nich dozvedieť viac, poradiť, vyskúšať alebo kúpiť, kontaktujte nás buď mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo terapie@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 alebo 0918645230.