Deň otvorených dverí v klube s Martinou – už túto sobotu 28.4.!

Milé priateľky,

píšem v ženskom rode, lebo tento príspevok patrí vám – ženám nášho klubu😉

Často sa pýtate na zaujímavosti ukryté vo vitrínke a ja  nemám čas spracovať všetky informácie, ktoré o nich viem. Navrhujete cvičenie dlhšie ako hodinku. Máte chuť sa zase stretnúť a navzájom objať, porozprávať sa čo máte nové…

 

A preto navrhujem  – stretnime sa v sobotu 28.4. ráno o 8.00 hod. Do koľkej ? No neviem, to uvidíme… 😊

Ponoríme sa do vedomého dýchania, aby sme okysličili telo. Zacvičíme zopár cvikov kaligrafickej jogy, aby sme prepojili myseľ a telo. Rozprúdili krv. Odkryjeme tajomstvo kaligrafického Qi kongu, aby ste mali predstavu a precítili, prečo je cvičenie liečivé. Na záver si spolu zacvičíme staré cviky taoistov na zvyšovanie vibrácii, ktorými si pomôžeme, ak prechádzame mentálne, emočne ťažkým obdobím.

Dáme si Chi kávu alebo čajík a prejdeme si spolu všetky novinky, ktoré naša vitrínka ponúka. Vysvetlím vám to, čo vám už dlho sľubujem, možno získate inšpiráciu na darček pre niekoho blízkeho…. Zaspievame si a zatancujeme k mantrám.

Účasť bezplatná pre všetky z vás. Pokojne priveďte aj vaše nové priateľky. Prineste každá niečo pod zub, aby sme neboli hladné, pohodlne sa oblečte a nahláste sa u Evičky (terapia@lighthouseclub.sk, alebo 0918645230)

Teším sa na vás!

Maťa

Leave your thought