ČLENSKÁ AKCIA – hosť Andrea Molnárová – Obleč svoju dušu 17.3.2017

Milí priatelia,

píše sa 23.1. A v posteli rozmýšľam, ako do slov vložiť pocity, emócie, ktorých som plná. Sú krásne. Pokojné.

Cítim sa skutočne ženou. Tie pocity a emócie sú jemné a šťastné.  Nie je to horúce šťastie, ale je to pokojné šťastie. Nemám potreby nikam ísť, nič robiť, cítim sa plná života. Chcem vám veľmi poďakovať, každá hodina či stretnutie ma nabíjajú väčšou silou, lebo keď cítim z každej z vás to jemné prúdenie, cítim silu, ktorú v sebe máte a ďakujem, že ste.

Klub malo byť miesto, kde budeme mať možnosť pocítiť, že sme ženy. Mať pocit bezpečia a vedieť sa uvoľniť a zdielať naše emócie, bolesti, sklamania, radosti … , ktoré v hĺbke ukrývame. Rovnako to má byť miesto, kde sa navzájom obohatíme darmi, ktoré v sebe vnútri nosíme.

Členská akcia je podujatím pre tie, ktoré hľadajú miesto pre pasivitu, kreativitu, emócie, cítenie. Čokoľvek, čo nám muž dať nemôže. 

Prvá tohtoročná členská akcia bude 17.3.2017 o 16 hod. Srdečne vás pozývam! Medzi vami predstavím  jednu z nás. Krásne maľuje. Jej obrazy sú plné energie a farieb. Každý obraz má svoj príbeh emócie a autorka sa s nami podelí o účinky arteterapie. Budete mať možnosť nielen  vidieť farby, ale aj počuť skutočný príbeh. 

Po malom občerstvení sa Andrea Molnárová predstaví  s projektom  

Obleč svoju dušu

Jedinečná transformačná metóda do vnútra tvojej duše, ktorá ti odhalí jeden z 8 štýlových typov.

  • Si pozorovateľka, čarodejka alebo rebelka?
  • Si jinová alebo jangová žena?
  • A čo tvoja mama, či svokra?
  • Bude to dáma?

Na tejto prednáške sa dozvieš, aké neverbálne signály vysiela tvoje oblečenie a ako to súvisí so vzťahmi, rodinou, partnerom a dokonca s tvojim talentom a poslaním. Objavením samej seba, pochopíš svojich blízkych, rodinu a okolie.
Vďaka vedomému obliekaniu sa ti otvorí hlbší zmysel života. Nájdeš svoju jedinečnosť, sebahodnotu a prestaneš sa porovnávať s ostatnými. Tvoje oblečenie bude ladiť s tvojou dušou.

Okrem toho sa dozvieš:

  •  ako spoznať svoj štýl·
  •  že tvoj štýl hovorí za teba·
  •  čo všetko ti prinesie pochopenie svojho štýlu·
  •  že na trendoch vôbec nezáleží·
  •  ako môže výber partnera súvisieť s tvojím štýlom·

Prídi pootvoriť okno do tvojej duše, aby mohla žiariť do celého sveta.

Lektorka: Andrea Molnárová – fashion terapeutka, ktorá sprevádza na ceste znovuobjavenia tvojej duše a inšpiruje ženy k vedomému žitiu tu a teraz. Celý rok si prechádzala všetkými seminármi a hlbokými zážitkami Táninej metódy a následne na to absolvovala jej ročnú školu. Organizuje osobné konzultácie, semináre a nákupy. Okrem toho je milovníčkou zdravej kávy s reishi, miluje cestovanie a je aj lektorkou kreatívnych kurzov a sama tvorí darčeky s dušou.

Ešte predtým si môžeš stiahnuť eBook zdarma na www.andreamolnarova.sk

Registrácie na členskú akciu poprosíme formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk.

Tešíme sa na Vás!

Leave your thought