Chcete zostať stále mladí? Revolučný prípravok Light of Live je tu!

Prichádza revolúcia vo svete výživových doplnkov!

Tím troch vedcov Prof. Elisabeth Blackburn, Carol Greider a Jack Szostak objavil fakt, že starnutie je spôsobené skracovaním telomérov na koncoch chromozómov , ktoré nastáva pri každom bunkovom delení.  Ta tento objav dostali v roku 2009 dokonca Nobelovu cenu za Fyziológiu a Medicínu.

Čo sú to teloméry?

Sú to koncové patenty chromozómov, ktoré majú chrániť našu DNA. Pri narodení sú najdlhšie, ale vekom sa skracujú a bunky starnú. Okrem viditeľných sprievodných znakov ako šedivenie vlasov, pigmentových škvŕn a stenčovania pokožky pociťujeme starnutie aj zvnútra – ubúda nám energia, horšie vidíme, častejšie zabúdame atď.

Prípravok Light of Life

  • je to najnovší revolučný výživový doplnok na svete
  • hlavnou zložkou je extrakt z koreňa rastliny Astralagus membranaceus (kozinec blanitý), ktorý obsahuje účinný komplex Astragaloside IV. Na zvýšenie účinnosti sa do prípravku Light of Life  pridáva Cykloastragenol a kyselina hyalúronová.

Prípravok prirodzeným spôsobom aktivuje v bunkách enzým telomerázu, ktorá chromozómy chráni a vracia im ich dĺžku.

Čo Vám užívanie prípravku prinesie?

  • spomalenie prejavov starnutia, výživu kostí, kĺbov a chrupaviek, zlepšenie pamäti
  • viac energie, chuti do života, zlepšenie kvality spánku
  • lepšie fungujúci metabolizmus
  • posilnenie imunity, ochrana orgánov
  • rýchlejšie hojenie rán, podpora kvality a rastu vlasov

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek. Cena je 220 EUR za 120 tabletiek / kúra na 3 mesiace.

nobel_prize
 

 

Leave your thought