Charitatívne podujatie Lighthouseclubu 26.10.2018

Ahojte priatelia,

každý sme raz hore a raz dolu. Je to rytmus života. Po nádychu treba aj vydýchnuť. Keď sme dolu a tápeme, pomoc skutočných priateľov je neoceniteľná. Rovnako tak to náročné ľudia, ktorých náplňou práce je pomáhať tým, ktorí týmto ťažším obdobím prechádzajú. Veľakrát im všeličo chýba, dennodenne pozerajú na utrpenie iných a nemôžu pomôcť. Je to náročná a záslužná práca. Ústav Dobrota v Dolnej Krupej, kde pracuje aj riaditeľka Zuzanka, pomáha týraným matkám a deťom. Teraz tam majú malé deti, do veku 10 rokov. Veľmi potrebujú oblečenie pre deti a matky, ktoré sa dá nosiť na jeseň a zimu. Topánky, mikiny, tepláky, nohavice, svetre, čiapky, rukavice….To všetko má veľkú hodnotu. Rovnako plienky pre malé bábätká. Deky. Hračky pre deti, ale nie plyšové, ale skôr spoločenské, aby sa mohli hrou vzdelávať a hrať súčasne.

Je toho veľa a každý má možnosť urobiť, čo je v jeho silách. Ak máte čo ponúknuť, ste vítané dňa 26.10.2018 v Lighthouseclube. Posedíme si pri čajíku a preberieme veci, ktoré viete posunúť tam, kde sa využijú.

Nahláste sa prosím mne priamo na email zatkova@lighthouseclub.sk, alebo na číslo 0903593777, ak by ste prišli a priniesli čokoľvek pre tento ústav jeho Zuzanku.

Ďakujem

S úctou a láskou

Martina

 

Leave your thought