Ayurvédsky lekársky a terapeutický tím v Lighthouseclub-e.

Ayurvéda – veda o živote

Od 11.6.2022 sa v Lighthouseclube otvorila možnosť diagnostiky zdravia Ayurvédskou lekárkou Dr. Divya Chandrakumar Vinodhini a medicínskym fyzioterapeutom Renjith Sasidharan.

Obaja sú z Indie, so lekárskym vzdelaním a praxou.

Na recepcii klubu je možná registrácia:

  1. na diagnostiku zdravia u pani lekárky, kde sa môžete dostať k návrhu týkajúceho sa úpravy stravy, užívania byliniek, či navrhnutia masážnych terapií v prípade upevnenia zdravia, ale aj riešenia nerovnovážnych stavov.
  2. K fyzioterapeutovi na marmovú terapiu. Ide o akupresúru, kde sa pomáha pri mechanických blokoch tela, spazmách, ale po diagnostike lekárkou, tá môže terapiu navrhnúť aj ako liečebnú procedúru pre metabolické poruchy.
  3. K ayurvédskemu masérovi. Ten poskytuje terapeutické masáže, alebo skrášľovacie, na základe odporučenia lekárky, alebo po výbere klienta.

Najbližšie júlové obdobie môže byť preto vhodné na začatie práce na upevnení svojho zdravia, ak je zdravie pre vás dôležitá hodnota v živote a priorita na vašom osobnom rebríčku. Registrácie na telefónnom čísle 0917178999, alebo na e-mail: zatkova@lighthouseclub.sk

Dr. Divya Chandrakumar Vinodhini
BAMS bakalár Ayurvédskej medicíny a chirurgie.
Ukončené vysokoškolské vzdelanie ukončené promóciou v roku 2011.
6-ročné pracovné skúsenosti v Indii a 5 rokov skúsenosti na Slovensku,
v Čechách, v Rakúsku na rôznych klinikách.
Renjith Sasidharan
Ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti fyzioterapie, so špecializáciou
na tradičnú ayurvédsku marma terapiu. Pracovné skúsenosti od roku 2011.
Pracoval 9 rokov ako fyzioterapeut pre Ministerstvo športu Indie.
Momentálne spolupracuje ako odborník so športovými klubmi v Dubaji,
na Slovensku, v Čechách a Rakúsku. Venuje sa : Marmovej terapii, marma diagnostike, všetky typy kĺbových a svalových terapií so špecializáciou na šport, všetky mechanické korekcie kĺbov, bolesti krížov, karpálne tunely, tenisový lakeť, prevencia športových zranení, po covidové a preventívne vyšetrenie.


Ivan Vicen – Ayurvédsky masér. Záujem o život a svoje zdravie som
začal spoznávať cez ajurvédu.

Leave your thought