Aromaterapia pre babätká a deti – 22.1.o 19.00 hod.

Milí priatelia,

pozývame vás na prednášku Martiny Zaťkovej, ktorá sa uskutoční v pondelok 22.1. o 19.00 hod.

Písal sa rok 1977 a tím doktorky Candace Pert z oddelenia fyziológie a biofyziky z lekárskej fakulty univerzity vo Washingtone spustil doslova jednu z najväčších revolúcií o predstave fungovania ľudského organizmu z pohľadu oficiálnej medicíny. Prelomila sa nekonečná diskusia o tom, či psychosomatika existuje alebo nie. Či ochorenie môže vzniknúť v hlave alebo nie.

Doktorke Candace Pert a jej tímu  sa na molekulárnej úrovni preukázať existenciu molekuly emócie a položiť tak vedecké základy toho, že myseľ človeka dokáže ovplyvňovať telesné zdravie. Viac o objave a oceneniach si môžete prečítať na webke Nobelových cien.

Bolo vedecky potvrdené, že 95% neurotrasmiterov sú takzvané peptidy a polypetidy, ktoré Dr. Pert nazvala molekulami emócií. Iba 5% neurotransmiterov tvorili sérotonín, dopamín, acetylcholín, testosterón, atď.. ktorým však naša medicína pripisovala tak veľký význam.

Od tohto objavu ubehlo 40 rokov. A aký posun sme urobili my?
V školách sa o tom neučí, ani lekári tieto informácie nepoužívajú v praxi.  Zostali sme stáť na mieste, hoci už aj veda potvrdila, že emóciami cez nervový systém tvoríme vnútorný náboj a teda pôdu pre zdravie alebo naopak, pre vznik ochorenia.

Bruce Lipton išiel ešte ďalej a ako americký mikrobiológ vedecky potvrdil, že náš osud nie je v génoch, ale v okolí. Že sila, ktorá sa pripisuje DNA je prehnaná. Vyvrátil teóriu Darwina a otvoril teóriu Lamarcka. Lipton vysvetľuje, ako na nás vplýva okolie a ako adekvátne naše bunky na tieto vonkajšie podnety reagujú. V roku 2006 vydal vedecký bestseller BIOLÓGIA VIERY (kniha roka). Nielenže som ju prečítala na jeden dych, ale každá moja bunka husacou kožou potvrdzovala intuitívny súhlas s danými faktami. Tak krásny prežitok z knihy som nemala už veľmi dlho. Lipton sa napojil na poznatky Candace Pert a vedeckou cestou prehĺbil ich fungovanie v tele. Ak k tomu pridáme objav bozónu, božskej častice v atómoch prvkov, ktorý bol Nobelovou cenou ocenený v roku 2012 a potvrdil prítomnosť fotónov v našom tele, naše telo je viac energia ako hmota.

Pozývame vás všetkých na prednášku 22.1. 2018 v čase 19.00 – 20.30, kde vám s radosťou odovzdám svoje poznanie a skúsenosti. Vyskúšame si oleje, ktoré už budete používať nielen podľa inštrukcií, ale budete ich ako vedomé matky vtierať deťom s inou vierou a silou, ktorá lieči rýchlejšie a hlbšie. Raz im porozprávate aj to, čo ich síce v škole o ich vlastnom tele neučia, ale je to pravda.

Cena je pre členov klubu  12 EUR, pre nečlenov 15 EUR. Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Príďte, dovoľte si otvoriť sa všetkému a nechať intuíciu viesť vás ku viere alebo k odmietnutiu. Nič viac netreba. Čaká nás pekný večer 😇

Martina

Leave your thought