Andrew Barnes opäť v klube! Seminár Prehlbovanie ženskej sexuality utorok 17.4. o 19.00 hod

Milí priatelia,

sme radi, že Lighthouse club opäť privíta Andrew Barnsa, medzinárodne uznávaného kouča v oblasti vzťahov, sexuality a bodyworku (práca s telom).

Pozývame vás na seminár na tému Ženská sexualita, ktorý sa uskutoční v utorok 17.4. 2018  v čase 19.00 – 21.00.

Ženské pohlavné orgány sú opradené tajomstvom. Hoci približne polovica svetovej populácie vlastní vagínu čiže joni (v sanskrte to znamená „posvätná časť“), väčšina ľudí stále dobre nepozná ženskú anatómiu a sexuálne funkcie.

Tento zábavno- informačný seminár vám poskytne potrebné znalosti aby ste sa cítili sebavedome a bezpečne v kontakte so ženskými genitáliami – či už ste žena alebo muž.
Vagína je často zahalená rúškom tajomstva a hanby. Mnoho ľudí sa cíti nepríjemne či trápne, ak sa hovorí o ženských pohlavných orgánoch. Dokonca aj v umení, kde boli ženy po stáročia detailne zobrazované, detail väčšinou končí tam, kde začína lono. Prečo to tak je?

Mnoho dostupných informácií, a to aj v učebniciach zdravotníckych a lekárskych škôl, je nesprávnych či neúplných. Výskumy ukazujú, že väčšina sexuálnej výchovy sa zameriava na riziká sexuality a úplne ignoruje základné fakty o ženských genitáliách, ponúka strohé informácie o sexuálnom potešení alebo ich opomína úplne. Napriek tomu, že žijeme v dobe bohatej na informácie, okolo pravej povahy ženskej anatómie stále panujú nezhody.

Na tomto fascinujúcom seminári sa dozviete viac o

  • klitorise, bode G a ženskej prostate – anatomicky aj energicky
  • ženskom orgazme, ejakulácii a celotelovom orgazme
  • výnimočnej histórii ženskej sexuality od viktoriánskej éry až dodnes

a zistíte

  • že ženy a muži sú si viac podobní než rozdielni – a to aj na fyzickej úrovni
  • ako napraviť nevôľu či až odpor medzi ženami a mužmi

Pomocou presných anatomických diagramov a výsledkov vedeckého výskumu vás Andrew šikovne a zábavne prevedie históriou a biológiou ženskej sexuality. Počas večera, ak bude k dispozícii dobrovoľník, bude Andrew otvoreným a úprimným spôsobom demonštrovať anatómiu a užitočné techniky, ktoré podporujú ženskú ejakuláciu.

V žiadnom prípade vás nikto nebude žiadať ani vyzývať k praktickej účasti alebo odloženiu oblečenia.  Akékoľvek praktické cvičenia budú  ako domáca úloha pre pohodlie a súkromie vášho domova. Naším cieľom je zábavný informačný seminár, z ktorého si odnesiete všetky potrebné vedomosti nápomocné k tomu, aby ste sa cítili vo svojich vlastných genitáliách bezpečne a dôverne.

Tento seminár nie je len o sexe, ale hlavne o znovuzískaní a expanzii ženskej sexuality a potrebných vedomostí s ňou spojených.

Seminár je určený ženám, ale aj muži so záujmom o danú tému a o pochopenie ženskej sexuality sú vítaní. 

Cena: 29 EUR.

Registrácia je nutná formou SMS na 0903 593 777, alebo  0918  645 230 alebo emailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Tešíme sa na vás,
Lighthouse club

Leave your thought