Aký bol workshop Sebaláska ženy s Martinou Pobjeckou?

Milé dámy,
pred pár dňami som si užila skvelú nedeľu, workshop Sebalásky pritiahol výnimočné ženy.
Mali perfektný zmysel pre humor, boli odvážne a búrali svoje postoje a prekážky. Spoznávali čo ich v živote inšpiruje a priťahuje. Dokázali odhaliť svoje rodové línie, vzťahy ktoré ich ťažia, aby im bolo KRAJŠIE A RADOSTNEJŠIE na tomto svete.

 

Ja vám dámy ďakujem, že ste zdieľali samé seba v našich ženských kruhoch, ďakujem vám za vaše príbehy, a inšpiráciu. Zámer sme mali jasný, milovať viac svoju JEDINEČNOSŤ. Nabudúce budeme spoznávať samé seba ako princezné, slúžky či kráľovné. Budeme tancovať,
radovať sa, a tiež spoznávať čo všetko môžeme zmeniť, aby nám bolo lepšie. Ak cítite, že to čo žijete, je síce fajn, avšak viete sa mať báječné, vykročte s nami a pridajte sa do našich ženských kruhov.

Budúce stretnutie bude už 19.3. na tému Naše deti sú bránou do sveta radosti a ďalšie 23.4. na tému Moja vlastná hodnota.

Veľmi sa na Vás teším!
S láskou
Martina

Leave your thought