Aktuálne opatrenia v Lighthouseclube❤️

Dobrý deň, priatelia Lighthouseclubu,

Ekonomické opatrenia nás učia hľadať riešenia, ako pri rešpektovaní pravidiel, udržať prevádzku otvorenú pre tých, ktorým je s nami a našimi inštruktormi cvičení, masérmi, lekármi a kuchármi dobre. Ako udržať prácu pre ľudí, ktorí ju robia s radosťou a vierou v ňu. Ako zostať otvorení pre vás, ktorí by ste radi pokračovali v pohybe, strave, masážach. Svojou prítomnosťou nám dávate dôveru a podporu, za ktorú sme veľmi vďační a vážime si ju. Vnímame práve v týchto časoch, kedy sa nedá nič plánovať a je veľa chaosu a strachu medzi ľuďmi, že aj pre nás sú to skúšky našich možností a viery v to, čo robíme. 

Klub ostáva otvorený. Diagnostiky homeopatie, tradičnej čínskej medicíny, psychlógie bežia podľa štandartu, bezo zmeny. Masáže ayurvédske, čínske, klasické fungujú. Všetko pri dodržiavaní opatrení pre interiér. Sauny a kúpeľ sú uzatvorené. Skupinové podujatia pre viac ako 6 ľudí sú presunuté na krajšie, svetlejšie časy😍. Podujatia do 6 ľudí ( workshopy, cvičenia..) budú bežať pri dodržiavaní pravidiel pre interiér.

Dôležitá zmena.

Reštaurácia prechádza na výdaj balenej stravy a rozvoz. 

V priestoroch reštaurácie na ploche 84,10 m2 može byť naraz 5 ľudí, ostatní budú musieť počkať na terase alebo na recepcii. Terasu ponechávame so stolmi a stoličkami pre tých, ktorí by sa radi stretli s priateľmi a socializovali sa.

Objednávať si môžete v pracovných dňoch a v sobotu v čase od 9-16,30 hod a rozvoz bude v čase od 11-17,30 hod. 

Objednávky prijímame na telefónnych číslach: 0917108325, alebo emailom: recepcia@lighthouseclub.sk.

Reštaurácia bude ponúkať počas pracovných dní aktuálne a čerstvo navarené obedové menu v cene 6,9 eur ( vrátane rozvozu a ekologického balenia po Trnave.). Pre tých, ktorým nebude ponuka obedového menu vyhovovať a počas soboty, kedy sa obedové menu nevarí, je možné objednávať z kompletnej ponuky jedál “á la carte”. 

Obedové menu aj ponuku “á la carte” nájdete na našej webke 

www. Lighthouseclub.sk v časti “ Reštaurácia a kaviareň”, alebo na Facebooku a Instagrame nášho klubu.

Ďakujeme za čas, ktorí ste venovali čítaniu aktuálnej informácie z nášho klubu.

Želáme vám zdravie, pokoj, citlivosť, porozumenie a toleranciu v týchto turbuletných dňoch. Nech nájdete svoju cestu, po ktorej budete kráčať s radosťou a vnútorným úsmevom vďaka i napriek všetkému.

Tím Lighthouseclubu

Leave your thought