16.1.2019 o 18 hod. Kino Lighthouseclub ponúka film Malý Buddha

Milí priatelia,

rozhodli sme sa tento rok skúsiť ako novú formu stretnutí –  Kino Lighthouseclub. Stretnutia sú bezplatné a cieľom je spoločne si pozrieť filmy, ktoré otvárajú otázky k zamysleniu sa nad hlbším zmyslom života. Po filme zdieľať pocity, spoznať nových ľudí, ktorí hľadajú svoju cestu rozvoja vyššie a inšpirácie ľudí, ktorí našli a kráčajú. Vypiť čajík, oddýchnuť si v tichu, alebo sa porozprávať…jednoducho dopriať si čas venovaný sebe a svojmu spiritu. Klub totiž tento rok pridáva k aktivitám na rozvoj práce s telom, dušou i poznanie na zdokonaľovanie ducha, čerpanie námetov, hľadanie inšpirácií posunutia svojej špirály vyššie. Filmy v kine, ktoré prinášajú inšpirujúce príbehy ľudí, či posúvajú poznanie, ktoré má každý inak prebudené a otvorené, za jeho hranicu.

16.1.2019 nadviažeme na Satsang s 9.1.2019, ktorý sme venovali budhistickým mantrám a to tak, že si pozrieme film “MALÝ BUDDHA” od Bernarda Bertolucciho. Filmový epos o stretnutí dvoch rozdielnych svetov. Tibetského budhizmu a modernej americkej kultúry.

Filmy budeme vyberať podľa toho, ako prídu. Radi sa necháme inšpirovať filmom, ktorý spĺňa daný obsah, takže kľudne môžete písať na facebookovú stránku vaše námety.

Prineste si občerstvenie, ak pôjdete neskoro z práce. Čajík bude v klube. Registrácia potrebná na e-mail: zatkova@lighthouseclub.sk, 0903593777 ( v čase od 11-14 hod).

s úctou a láskou

Martina

Leave your thought