fbpx

Yin-Yang čínsky bylinný olej

Yin Yang sada olejov
Yin Yang žltý

Yin-Yang čínský bylinný olej

Yin-Yang čínsky bylinný olej je 100% čistý bylinný extra silný výťažok z 13-tich liečivých bylín a rastlín. Je charakteristický svojim hrejivým účinkom.

Ide o 100% čistý bylinný destilát, ktorý je určený len na vonkajšie použitie, nesmie sa užívať vnútorne!

Je vyrobený z 13 účinných bylín a rastlín: citrónová tráva, rozmarín, eukalyptus, borovica lesná, fenykel, klinček, levanduľa, mäta pieporná, šalvia, anýz, mäta roľná, borovica horská, smrekové ihličie.

Rozdiel medzi Yin-Yang čínskym bylinným a starojaponským rastlinným olejom

–        má výhradne jemné hrejivé účinky
–        je určený výhradne na vonkajšie použitie a vdychovanie!
–        vďaka svojmu rozmanitému zloženiu 13-tich bylín má inú vôňu

Vlastnosti

  • hreje
  • upokojuje a uvoľňuje
  • odpudzuje hmyz

Je bez alkoholu, prídavných látok, chémie, chlorofylu, umelých vonných aróm, farbív, gáfru a konzervačných látok.

VONKAJŠIE POUŽITIE

Použitie Yin-Yang čínskeho bylinného oleja je veľmi podobné ako u Yin-Yang starojaponského rastlinného oleja. Vonkajšie použitie a vdychovanie môžete aplikovať takmer rovnako, vnútorne sa však nedá užívať!

Masáže. Yin-Yang čínsky bylinný olej je ideálny ako prímes do masážnych olejov,  najmä na masáže uvoľňujúce stres a hrejivé masáže. Je vhodný aj na športové povzbudzjúce masáže, obklady a zábaly.

Aromatický a relaxačný kúpeľ. Zmiešajte 5-6 kapiek Yin-Yang oleja s neustrálnym sprchovým gelom, tekutým mydlom, zmes nalejte do kúpeľa s vodou o teplote 36-38 C.

Sauna. Na 1 liter vody pridáte podľa intenzity 5-6 kapiek.

AROMATICKÉ POUŽITIE

Ste nachladnutí, máte plný nos, nádchu a nemôžete dýchať? Uvoľnenie dýchacích ciest môžete dosiahnuť hneď niekoľkými cestami:

Kvapnite si 3-4 kvapky do dlaní, dôkladne trite jednu o druhú, až sa Vám dlane zahrejú. Potom ich obe priložte k nosu a zhlboka sa nadýchnite a vydýchnite. Opakujte 1-3 krát.

Pre sviežu vôňu vo vykurovaných miestnostiach nakvapkajte niekoľko kvapiek na vlhkú látkovú vreckovku a rozprestrite ho cez vykurovacie teleso. Miestnosť sa krásne prevonia a hneď sa Vám môže lepšie dýchať!

Nespavosť. Približne 20 minut pred spaním zažnite v spálni aromalampu s pár kvapkami Yin.Yang oleja. V miestnosti sa rozlinie vôňa 13 druhov bylín, pri ktorej sa vám bude lepšie zaspávať.

Ceny rôznych balení olejov sú nasledovné

50 ml  – 40,80 EUR
10 ml – 22,80 EUR
2,5 ml – 2,45 EUR

Oleje je možné objednať u nás v klube na dole uvedených kontaktoch.


+421 917 178 999

recepcia@lighthouseclub.sk