fbpx

Tajomstvá, ktoré vašu lásku udržia dlho živú 2.

Pochopenie mužsko-ženských odlišností a správnej komunikácie vo vzťahoch

 • dvojdielna koncentrovaná nahrávka  z pripravovanej knihy  a webinárov = so scénkami zo života, zmysluplnými pesničkami a vysvetľovaniami rôznych problémov, ktoré nám prináša život v partnerských vzťahoch
 • ak si chcete vybudovať silnú a  zároveň aj vášnivú duchovnú lásku, ktorá vám podobne ako mnohé predchádzajúce  rýchlo nevyprchá a  bude stále živá – tak vám k tomu najlepšie dopomôže práve táto „encyklopédia“ duchovných vzťahov

Text, grafika, hl.hlas: Michelle Mattieligh
Ďalšie hlasy: Suvereno – aj piesne,  Hera Thurban a Kamil Kollarik
Hudba na objednávku a mixmaster:  Stanislav Šebesta

Obsah

 1. Vzájomné pochopenie mužsko-ženských odlišností
  Základné rozdiely medzi mužmi a ženami spočívajú už v ich
  mozgu
  Každý prežíva, cíti a vníma túto realitu po svojom
 2. Sťažovania partnerov na seba navzájom
  V čom skúšajú ženy mužov a ako sa v nich vyznať?
  * pieseň: Na pokraji síl / Dominika, Suvereno
 3. Špecifické výbuchy mužských a ženských energií a ako ich navzájom zvládnuť
  Čo ženy a muži potrebujú – aby sa vedeli rozdávať
 4. * pieseň: Kult ženy / Vierka Ayisi, Suvereno
  Muž zo svojej ženy tvorí sám bosorku alebo bohyňu
 5. Tajomstvá fungujúcej partnerskej komunikácie
  Ako si udržať lásku dlho živú
  * piesne: Empatia, Všetci sme jedno / Suvereno

Nájdete tu zaujímavosti a perly o odlišných, no navzájom sa priťahujúcich mužsko-ženských svetoch a vnímaní tejto reality a o tom, ako nemá zmysel chcieť druhého prerábať na svoju podobu, lebo by nás prestal priťahovať. Spočiatku sa pobavíme o hádkach, hnevoch, nevere a chybách, ktorými odháňame svojich partnerov, potom v druhej časti o komunikácii a pochopení svojich prirodzených rozdielností v myslení, konaní aj vyjadrovaní.

Sú tu návody v podobe scénok a pesničiek a rád k tomu, ako začať spolu komunikovať, ako si vyjsť v ústrety a čo partnerovi ponúknuť, aby mal chuť pre nás niečo spraviť aj po viacerých rokoch spolužitia a zachoval si tú svoju pôvodnú prirodzenosť. Dozviete sa zaujímavosti o tom, ako kedysi v matriarcháte boli ženy pre mužov stelesnením nedotknuteľných bohýň – matiek prinášajúcich vzácny život a súčasne i uctievanými panovníčkami a všetko na zemi fungovalo – neboli vojny, nenávisť, zabíjanie vlastných detí, lebo všetko sa riešilo len v harmónii a v láske.

Ženy zistia, v čom spočíva ich zabudnutá vnútorná sila a múdrosť dávnych kňažiek, vďaka ktorým môžu z mužov spraviť svoj ideál, ale aj trosku – podľa toho, ako sa k nim on bude v živote správať. Bude sa tu rozoberať, ako nám naši stvoritelia rozdelili mužský a ženský princíp do dvoch polarít odlišného vnímania. Preto máme aj dve mozgové hemisféry, mužskú – logickú a ženskú – intuitívnu, obrazovú.

Tiež zistíte, prečo ženy dokážu súčasne robiť viac vecí naraz a prečo to nemáte chcieť v žiadnom prípade od vašich manželov, ak chcete zachovať v rodine pokoj a pohodu. Pochopíte – prečo ženy potrebujú o svojich pocitoch rozprávať nahlas a prečo muži utekajú do svojich mĺkvych jaskýň a radšej mlčia, tiež aj to – čím sa tieto pohlavia navzájom od seba odháňajú, keď im prestane na sebe záležať, ako aj kopu ďalších informácii o nás samých.

Prídete na to, aké živly v mužoch a ženách v prevahe prebývajú a ako formujú naše prirodzené reakcie a správanie a ich správnym pochopením budú muži viac svoje emotívne partnerky chcieť objavovať a poznávať a naučia sa z ich zmien nálad nevzrušovať. Tiež je dobré vedieť, ako zo svojej ženy neurobiť bosorku a udržať ju v postavení vami obdivovanej bohyne zo začiatkov vášho zoznámenia sa. Muži sa dozvedia tajomstvo, ako byť pre ženu vždy pevným oporným pilierom vo vzťahoch a čo v ňom dnešná sebestačná žena od muža najviac potrebuje, lebo od svojich rodičov už majú v tejto oblasti neraz riadne zastaralé poznanie.

A na záver sa dozviete, ako a čím si udržať vašu lásku, aby vám neustále kvitla a zmenila sa na silný duchovný vzťah, o ktorý sa dá oprieť aj v problematických a boľavých časoch, aby ste boli vďaka nej vyrovnané, harmonické a šťastné bytosti rozlievajúce všade pokoj a radosť…

Život je krásna hra, budeme v nej vyhrávať, ak sa naučíme jej pravidlá. Potom bude pre nás objavovanie tajomstiev toho druhého zaujímavým dobrodružstvom, pri ktorom nebudeme zúfať, ale prijímať sa takí akí sme a bezpodmienečne milovať.

cd9
cd9-2
cd9-3