fbpx

Posilňujúci pobyt s praktikovaním kaligrafického zdravia v malokarpatskej Malvázii – jún 2018

Predĺžte si život a posilnite zdravie prostredníctvom filozofie trojrozmerného pohybu založenej na dlhovekosti, šťastí a vnútorného pokoja.

 

Malvazia_pobyt_s_lighthouse_clubom_9ab
Milí priatelia,

pozývame vás na posilňujúci pobyt s praktikovaním kaligrafického zdravia v kúzelnej a pokojnej malokarpatskej Malvázii.
Plánovaný termín: 25. 6. – 29. 6. 2018.

 

Malvázia je jedinečný relaxačno – zážitkový komplex rozkladajúci sa v 8 hektárovom parku na úpätí Malých Karpát medzi obcami Prievaly a Cerová (18 km od Senice). Z jednej strany lemujú Malváziu rašeliniskové jazerá a borovicové lesy, z druhej malebné lúky, polia a pasienky vlniace sa až pod zalesnené kopce Karpát.

Malvázia ponúka ubytovanie v príjemnom štvorhviezdičkovom hoteli, reštauráciu s terasou, knižnicu, samostatnú vínnu pivničku, wellness a v parku celý rad športových a relaxačných aktivít ako aj široký priestor na nerušený oddych uprostred zelene a kvetov, pri rybníku či v ovocnej a bylinkovej záhrade.

Služby hosťom sú ponúkané základe filozofie – pohoda, pohyb, poznanie. Malvázia je oázou pokoja a útočiskom emancipovaného a aktívneho prístupu ku zdraviu tela aj duše pre ľudí hľadajúcich v tejto oblasti služby na vysokej úrovni.

Poďte spolu s klubom a Martinou Zaťkovou spoznať a vyskúšať krásu tohto miesta! V rámci pobytu budete mať možnosť v srdci prírody upokojiť svoju myseľ na hodinách kaligrafickej jogy, vyčistiť si hlavu prechádzkami nedotknutou prírodou a potešiť vaše zmysly pri dobrom jedle či pití –  a to všetko vo výbornej spoločnosti! 🙂

Pobyt ponúkame v polpenzii (4x raňajky, 4x večere, možnosť vegetariánskej stravy) a so zabezpečeným ubytovaním (na výber jedno/dvojlôžková izba).

Denný program pobytu:
Po ranných hodinách kaligrafického zdravia, ktorých súčasťou bude praktizovanie kaligrafickej jogy, kaligrafického Qi Kongu a vibračných cvičení, budete mať  čas na wellness, prechádzky a čítanie. Večer sa znovu stretneme pri chantingu, pohybovej meditácii alebo pri filozofických rozhovoroch o živote.

Pobyt je určený pre kohokoľvek, kto trpí vyhorením, migrénami, nespavosťou, chronickou únavou, vysokým krvným tlakom.

Cena pobytu:
441 EUR / dvojlôžková izba
521 EUR / jednolôžková izba

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie na 4 noci
  • polpenziu na celý pobyt (možnosť vegetariánskej stravy)
  • 4 ranné cvičenia a 3 večerné meditácie
  • neobmedzený vstup do wellness

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo na terapie@lighthouseclub.sk, prípadne formou SMS na 0903 593 777 alebo na 0918 645 230.K registrácii je treba uviesť meno, priezvisko, bydlisko, číslo pasu, dátum narodenia  a tel. kontakt.
Registrácie sú nutné do 31.5. 2018

Registrácia sa považuje za potvrdenú po uhradení zálohy vo výške 50% sumy pobytu na účet SK6211000000002940009151.

Tešíme sa na spoločne strávený čas,

Lighthouse club

VIDEOPOZVÁNKA NA POBYT