fbpx

Poďte s nami v septembri k moru! Jogový pobyt na smaragdovom pobreží Sardínie

sardinia 1Milí priatelia,

je síce ešte len apríl, ale mnohí z vás už snívajú o letnej dovolenke, slnku a morskom vzduchu….

Pozývame vás na jogový pobyt na Sardínii!

  • Apartmánový rezort 4* Puntaldia
  • Letecky z Bratislavy!
  • Termín: 16. – 23. 9. 2017.
Ubytovanie: v apartmánoch vo vilkách s kompletne vybavenou kuchyňou v krásnej upravenej záhrade s bazénom v 4* rezorte Puntaldia priamo na golfovom ihrisku v známej oblasti Costa Smeralda v tesnej blízkosti nádhernej pláže s bielym pieskom La Cinta.
Veľmi pekná luxusná oblasť, nádherné vily v okolí, prístav, obchodíky, bary, reštaurácie a supermarket. Netreba auto, všetko je v tesnej blízkosti . Pláž La Cinta má jemný biely piesok a tyrkysové more a je jedna z najkrajších na ostrove.

Pekné, čisté a kľudné miesto s panenskou prírodou, ako stvorené na oddych, ďaleko od masovej turistiky. V rezorte je prevažne talianska klientela, zažijete pravú taliansku atmosféru 🙂

Stravovanie: Individuálne. Každý apartmán má kompletne vybavenú kuchyňu, kde si môžu klienti sami variť z kvalitných talianskych surovín. Priamo v rezidencii sú potraviny, reštaurácie a bary.

Doprava: letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let, odlet z BA 16.Septembra, odlet zo Sardínie 23 Septembra, transfer objednaným lux.autobusom do Puntaldie je cca 1,5 hod.

Joga: kaligrafická joga s Martinou každý deň, jogamatky máme k dispozícií. Cvičiť sa môže na peknej ploche pri bazéne, alebo v rámci rezortu v záhrade, alebo priamo na nádhernej pláži s bielym pieskom vzdialenej cca 5-10 min. chôdze.

Cena zájazdu:
630 EUR pri úhrade do 31.3.
720 EUR pri úhrade do 31.5.
790 EUR pri úhrade do 16.6.

Cena zahŕňa:  leteckú  dopravu z BA vrátane všetkých poplatkov a príručnej batožiny (príručná batožina s rozmermi 55x40x23 cm a váhou do  10 kg), transfer z letiska na miesto ubytovania, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v dvoj až štvormiestnej vilke 4* rezorte, záverečné upratovanie, cvičenie kaligrafickej jogy s Martinou. Slovenský sprievodca k dispozícii, poistenie insolventnosti CK.

Možnosť priplatiť si ku zájazdu:

Veľkú 15 kg batožinu do podpalubia 38 Eur a 20 kg za 58 Eur alebo komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16 Eur/pobyt)

sardinia 2

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek. K registrácii je treba uviesť meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, bydlisko, číslo pasu, platnosť, národnosť, email a tel. kontakt. Čaká na vás takáto nádhera!