fbpx

Poďte s nami opäť k moru! Jogový pobyt – Sardínia Costa Rei 1.- 8. september 2018

Milí priatelia,

pre veľký úspech sme sa rozhodli znovu zaradiť do našej ponuky  pobytov jogu na Sardínii s Martinou Zaťkovou.

Letecky z Bratislavy v termíne 1. -8. septembra 2018  (8 Dní / 7 Nocí)
Miesto: Apartmánový rezort Piscina Rei ****

Sardinia 2018 s Ligthouse clubom 7

Ubytovanie: Priamo na nádhernej pieskovej pláži v apartmánovom rezorte Piscina Rei **** len cca 100 m od mora, obkolesenom peknou bujnou záhradou, v obľúbenom letovisku Costa Rei. Rezort leží na pláži považovanej za jednu z najkrajších na ostrove a je dokonalým spojením s morom a prírodou. Apartmány/domčeky sú vybavené kuchynkou, obývačkou s dvoma jednolôžkovými posteľami, izbou s manželskou posteľou, kúpeľňou a terasou s posedením a priamym vstupom do záhrady.

Pláž je dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a krásnym priezračným morom a je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity. Potraviny, rybár a typický sardínsky trh 2 x do týždňa, reštaurácie sú vzdialené len cca 400 m od rezortu. V prímorskom mestečku Costa Rei vzdialenom 2 km je dostatok reštaurácií, obchodíkov, výborná zmrzlina, námestie s posedením.

Stravovanie: Máte na výber – buď sa budete stravovať v okolitých reštauráciach či pizzeriách, alebo si budete pripravovať v kuchynke apartmánu vlastnú stravu  (obchody sú v blízkosti).

Doprava: letecky z Bratislavy, priamy let necelé 2 hod., transfer objednaným luxusným autobusom do Costa Rei cca 4,5 hod., celá skupina letí spoločne.

Denný program:   ozdravné cvičenia kaligrafickej jogy s Martinou Zaťkovou (nemusíte mať žiadne skúsenosti s akýmkoľvek typom jogy), večerné meditácie, dýchania, tanec, spievanie mantier, čítanie z kníh Osha.

 

Cena zájazdu:

850,- EUR pri uhradení zálohy do 30.6. 2018

Cena zahŕňa: leteckú dopravu z Bratislavy do Alghera vrátane všetkých poplatkov (príručná batožina s váhou do 10 kg a malá kabelka), spoločný transfer z letiska do rezortu, ubytovanie v 4 až 6 lôžkových apartmánových domčekoch s priamym vstupom na terasu a do záhrady (budú tu ubytovaní max. 4 ľudia, posteľné prádlo, uteráky a osušky, cvičenie jogy s Martinou Zaťkovou, jogamatky, malý bazén a posilovňu, delegát, poistenie insolventnosti CK

Možnosť priplatiť si ku zájazdu (nepovinné):

Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16,00,- Eur/pobyt)
Veľká batožina do 20 kg:  50 EUR

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek. K registrácii je treba uviesť meno, priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, bydlisko, číslo pasu, platnosť, národnosť, email a tel. kontakt. Čaká na vás takáto nádhera!

Registrácia sa považuje za potvrdenú po uhradení zálohy vo výške 50% sumy pobytu na účet SK6211000000002940009151.

VIDEOPOZVÁNKA NA POBYT

ČAKÁ NA VÁS TAKÁTO NÁDHERA