fbpx

Med

Med

Surový, nespracovaný med sa považuje za zázrak od boha a zeme

Toto divoké, liečivé jedlo je nektárom. Je tekutým zlatom.

V mede sa nachádza viac ako 200000 fychemických zložiek, ktoré sú účinné pri rôznych ochoreniach (rakovina, poškodenia z radiácie,..).

Med obsahuje B12 koenzým, ktorý ho robí jednou z nasilnejších potravín našej doby pre mozog. Okrem toho suroý med sa podiela na oprave DNA. Obsahuje tiež vysoký podiel: vápnika, selénia, zinku, fosforu, chromu, molybdénu, magnézia, draslíka.

Nás imunitný systém sa neustále prispôsobuje novým mirkoorganizmom. Surový med je potravinou, produkovanou včelami, ktorá práve činnosť imunitného systému silno podporuje.

Med lieči na niekoľkých úrovniach

  1. pomáha pri rôznych ochoreniach fyzického tela. A to tak, že zlepšuje podmienky pre nastúpenie samoliečiacich procesov, alebo odstraňuje symptómy ochorení.
  2. Na emočnej úrovni pomáha udržať pamäť, ktorá sa spája s dobrou skúsenosťou, zo skúsenosťou, ktorá vyživuje našu dušu, a dvíha nás hore.
  3. na duchovnej úrovni – pomáhame podporovať populáciu včiel. Trend odpájať sa od úžívania medu iba môže ukázať na fakt, ako sme v skutočnosti odpojení od rastlín a potravín, ktoré liečia. Užívaním medu sa opätovne spájame sami zo sebou.