fbpx

Kolekcia 11 modelov “Dance of Soul”

Príbeh prvej kolekcie oblečenia “Dance of soul”

Potreba obliecť a na pokožke cítiť niečo tak jemné, ako to, čo cítim vo svojom vnútri. Prišiel mi do cesty hodváb a biobavlna. Kolekcia oblečenia “Dance of Soul” komunikuje s vašou vnútornou energiou a navonok ukazuje kvalitu vašej esencie. Samotné modely z hodvábu vám nedovolia rýchle pohyby, hodváb vás preto prirodzene spomaľuje. Je to látka cisárov a majstrov. Látka energie.

Každý model je ručne maľovaný. Každý model má iný strih a inú kombináciu farieb. Pre mňa táto kolekcia je cesta k spojeniu s ostatnými, s ktorými sa mám spojiť. Dôvera, že sa to udeje presne ako má. Projekt spojenia vnútorného cvičenia, spevu mantier, oblečenia pre energeticky odlišné ženy vo mne zrel 4 roky a teraz je na svete. Viem, že oblečenie “Dance of Soul” má silu liečiť dušu. Preto bolo krstené, preto jeho výroba je originálna a neopakovateľná.

Ak cítite, že aj vy hľadáte niečo podobné, tak Vás pozývam k sebe.

V prípade, že vás oblečenie zaujalo, možnosť stretnutia v Lighthouse Clube, kde sú modely vystavené a bude možné ich vyskúšať, nacítiť a v rozhovore určíme, k akému strihu, farbe, vzoru to ťahá vašu dušu, či ducha.

Zmeriame veľkosť, vypijeme čajík, vytvoríme prepojenie.

Telefónny kontakt: 0903 593 777, alebo e-mail:zatkova@lighthouseclub.sk


MODEL “HRAVÁ OPICA” 

Strihom a kombináciou hodvábu a biobavlny je model určený pre športovú energiu ženy. Príbeh opičky, jej energie v cviku, prenesený do modelu znie:

“Telo sa zobúdza a pomalými pohybmi opička začína cez jemný strečing rozbiehať prúdenie energie vo svojom tele. Pocit užívania si vlastného tela hravou energiou opičky, ktorá sa pripravuje na deň plný skákania, naťahovania, hrania, hojdania.”

Aktívne telo, aktívna myseľ, hravé srdce

MODEL  ” POZORUJÚCA KORYTNAČKA”  

Korytnačka, zviera dlhovekosti. Jej pomalosť ju k tomu predurčuje. Pláva pod hladinou oceánu v pokoji. Zrazu ju niečo vyruší a ona naťahuje krk, aby uspokojila zvedavosť. Nič zvláštne sa však nedeje a ona sa opäť ponorí do hlbín svojho oceána.

Jemná myseľ, vnímavé a pokojné srdce, vytrvalé telo

MODEL  ” LETIACI OROL” 

Energia vzduchu, energia svetla, ľahkosti a bezpečia. Si vysoko a vnímaš svet okolo s perpektívy pozorovania, odstupu. Si kráľ oblohy, spájaš sa s vedomím, presahuješ myseľ. Tvoje krídla v ľahkom strečingu odlahčujú všetko zlé , choré a zbytočné. Splývaš s priestorom čistoty, prázdna, nekonečna. Nie je žiadne JA.

Prúdiace telo, silné srdce a vnímavá myseľ

MODEL  ” DRAK V TANCI”

Energia sily ohnivého srdca sa prejavuje v prúdení sexuálnej energie nášho tela. Energia emócií, uvoľnenia strachu cez precítenie sily draka v našom srdci. Tanec dračej energie, ktorý posilňuje a transformuje slabosť, stratu viery na silu a sebadôveru.

Silná myseľ, silné telo a emočné srdce

MODEL “ VYNÁRAJÚCI SA LOTOS” 

Z tmy a bahna sa jemnosťou ťahá lotosový kvet k slnku. Otvára svoje srdce všetkému, s čím sa stretne. Z hlbín tmy a vody sa vynára na hladinu, aby do krásy mohol rozkvitnúť a svojou jemnosťou , nenásilnosťou a súcitom, šíriť krásu svojej vône.

Jemná myseľ, súcitné srdce, voňavé telo

MODEL – “PLÁVAJÚCA CHOBOTNICA”

Prúdiaca, rozhodná, ale pomalá. Energia chobotnice. Ruky i nohy v pohybe sa stávajú jej ramenami, do ktorých energia prúdi z jej centra. Samotný pohyb je tancom v mori. Voda a ramená sa stávajú v pohybe jedným. Rozpúšťaš sa v samotnom pohybe a  meníš vnímanie samej seba na jemnejšiu, ženskejšiu energiu.

Ženské telo, citlivé srdce a rozhodná myseľ

MODEL – ” TANCUJÚCI PÁV”

Kráľovná prišla. Krása, urodzenosť, vznešnosť. Príbeh páva, ktorý sa ráno zobudil, pomaly začína rozťahovať perá chvosta, hladká nimi telo zhora až dole. Pomaly si lýha na teplú zem a balí svoje telo do klbka. Hlbokým nádychom otvára a ukazuje krásu chvosta a jeho perá sa oblúkmi zo zeme ťahajú k nebu, aby sa dotkli jeho čistoty. Spája dychom zem a nebo cez svoje tancujúce telo. Pomalým nádychom zberá silu zeme a stavia sa nohy, aby cez svoje telo ju transformoval na svetlo, ktoré posiela k nebu. Ďakujem za krásny deň. 

Otvorená myseľ, citlivé srdce, krásne telo

MODEL – “TANCUJÚCI STROM”

Energia koreňov, kmeňa a konárov, prepájajúcich zem a nebo. Pevné ukotvenie stromu jeho koreňmi a láskavý tanec konárov vo vetre. Energia stromu, ktorým sa na chviľu stáva naša telo, aby svadbou oslávilo spojenie neba a zeme vo vlastnom vnútri.

Ochranná myseľ, vyživujúce telo, silno cítiace srdce

“MORSKÁ VLNA”

Ste hlboko v mori. Sila morkej vody spomaľuje váš pohyb. Každým nádychom naberáte do seba jeho čistotu, chlad, pokoj a harmóniu a každým výdychom si dovolíte do mora z láskou uvoľniť to, čo už nepotrebujete. Je to rituál umývania, čistenia v rytme ženskej energie, v rytme vody. Hľadáte samú seba, púšťate to, čo nie je vaše, aby ste na ceste sebapoznania ostali iba pravdou.

MODEL SPLYNUTIA S CELKOM – “DANCE of SOUL”

Tam, kde nie je protipól, tam kde je iba to čo je. Tam duša tancuje. Keď duša tancuje, stráca sa JA. Necítiš limit svojho tela v pohybe, lebo sa stávaš tancom. Také to je, keď duša tancuje❤ Pre tých, ktorí našli a splynuli.