fbpx

Joga oblečenie Breath of Fire & Spirit of OM

Milí priatelia,

ponúkame vám joga oblečenie značky Breath of Fire, z produkcie spoločnosti Breath of Fire Eco & Yoga Fashion.
Ide o rodinnú  firmu založenú v roku 2006 Corneliou Kaus. Spolu s jej dvoma dcérami vybudovala obchodnú spoločnosť fungujúcu na etických princípoch, predávajúcu svoje produkty prostredníctvom malých obchodov, inštruktorov jogy, pilatesu alebo qi-gongu a cez internet.

Povzbudená úspechom vytvorila fantastickú kolekciu „Breath of Fire“.

breath of fire banner

Čistá, elegantná a ekologická móda!

Rešpektujúc filozofiu jogy kladie veľký dôraz na ochranu životného prostredia. Stačí sa zamyslieť: Môže byť oblečenie ekologické, ak  ho treba transportovať cez polovicu zemegule? Preto presunula výrobu do Portugalska, kde dbá na vhodné pracovné podmienky.  Lia hľadá a nachádza krásu života vo všetkých aspektoch života a pokúša sa zlepšiť svet zdieľaním svojich vášní.

Organic & fair production

+ všetky tkaniny sú vyrobené z 95% certifikovanej organickej bavlny – OekoTex Standard 100, úroveň 1-, 5% elastanu. Oblečenie optimálne padne a vydrží.
+ Počas pestovania bavlny neboli použité žiadne pesticídy ani chemické hnojivá, s cieľom ochrany zdravia pracovníkov a úrodnosti pôdy.
+ Ide o európsku produkciu, ktorá prispieva k zníženiu uhlíkovej stopy v dôsledku dopravy.

Slow fashion – 10 years!

Spoločnosť funguje už 10 rokov. Lia a jej dcéry produkujú vysoko kvalitné organické, fair oblečenie, ktoré dlho vydrží. Zároveň je krásne a pohodlné. Môžete ho nosiť kedykoľvek, každý deň!

Kvalita, nie kvantita.

Kvalita je zásadná. Počas desiatich rokov boli vytvorené „len“ 3 kolekcie. Korektné výrobné podmienky a vyznávanie duchovných hodnôt robí zo značky Breath of Fire značku, ktorá sa stará o nás, o to, čo nosíme a o nádherný svet okolo nás.
Lia, Pernelle & Maya


Ďalšou značkou, ktorú ponúkame je organické oblečenie  na jogu & wellness zn.  Spirit of OM®.

Logo_The_Spirit_of_OM._W320_a

Spirit of OM® –  je vysokokvalitné oblečenie pre jogu, meditáciu, Tai Chi, wellness, šport či voľný čas vyrobené z organickej bavlny a iných ušľachtilých materiálov ako je bambus. Jogíni a terapeuti oceňujú pozitívny účinok, pretože dokážu lepšie cítiť svoju energiu a prospešné vibrácie.

Organická bavlna, ekologická, udržateľná a fair výroba

Oblečenie je k dispozícii v mnohých nádherných modeloch a farbách, vyrobených z najlepších materiálov: ručne vybraná organická bavlna a bambus. Výrobný proces je ekologický, bez použitia toxických látok. Pri výrobe sú rešpektované etické a spravodlivé podmienky a princípy.

Vylepšené mikrojemnými drahými kameňmi a kryštálmi

Unikátnou charakteristikou oblečenia Spirit of OM® sú mikročastice drahých kameňov, ako sú ruženín a ametyst.  Prispieva to k wellness pocitu a jemným vibráciám, ktoré zvyšujú komfort a pohodlie.Najlepšia kvalita a trvanlivosť.

Vysoká kvalita a dokonalé spracovanie každého odevu značky Spirit of OM® prináša dlhotrvajúce efekty. Odevy si môžete užívať roky a materiály a farby zostanú vo vynikajúcej kondícii.

Oblečenie je možné objednať si v klube. Ceny sú bez dopravy.

Ochutnávka z ponuky je nasledovná:

Sohang Legging Weiss

Sohang LegginsArtikel-Nr .: 76202

Pohodlné, štýlové, ženské, trvanlivé a ekologické legíny s manžetou a otvorom na pätu. Natiahnuté cez chodidlo krásne zahrejú nohy počas tréningu. Sohang legíny sú ideálne pre všetky jogové cvičenia, tance či dynamické športy. Vysoko kvalitné organické tkaniny sú pružné  a umožňujú vašej pokožke dýchať.
Detail:  krásna výšivka symbolu bohyne Kundalini – stočeného hada na spodnej časti nohavice.

Informácie o produkte: mäkká pružná nepriehľadná organická bavlna najvyššej kvality s 5% podielom elastanu umožňuje, aby nohavice držali tvar a formu.
Pranie a čistenie: Neperte legíny pri vysokých teplotách, poškodilo by to jemnosť tkaniny. Nesušte v sušičke, pretože to oslabí elastan.

Návrh: Lia Kauhs, Veľkosti S, M, L, cena: 88,90 EUR

Sohang Yogahose Safran

Sohang Yogahose SafranArtikel-Nr .: 86205-M

Štýlové, elegantné a veľmi pohodlné Sohang nohavice boli špeciálne navrhnuté učiteľkou jogy Liou Kauhsovou pre jogu, pilates a meditácie. Vďaka kombinácii perfektného vzhľadu a voľnosti pohybu sú tieto nohavice vhodné pre širokú škálu športových a voľnočasových aktivít. Integrovaná sukňa prekrýva boky a dáva ženský vzhľad. Zabudované manžety sa dajú stiahnuť na chodidlá.
Detail: krásna výšivka symbolu bohyne Kundalini – stočeného hada na sukni.

Informácie o produkte: mäkká pružná nepriehľadná organická bavlna najvyššej kvality s 5% podielom elastanu umožňuje, aby nohavice držali tvar a formu. Špecializovaná metóda farbenia a povrchovej úpravy zaručí len mierne blednutie farieb podobne ako u predpraného hodvábu.

Pranie a čistenie: Neperte legíny pri vysokých teplotách, poškodilo by to jemnosť tkaniny. Nesušte v sušičke, pretože to oslabí elastan.

Návrh: Lia Kauhs, Veľkosti XS – XL, cena: 97,80 EUR

Nohavice Asana White

Yoga Hose Asana WeissArtikel: 1582

Variabilné nohavice s integrovanou sukňou a manžetami sú výbornou voľbou pre všetky jogové pozície.  Sukňa dáva nohaviciam pôvabný ženský vzhľad pre váš dobrý pocit.
Manžety s otvorom na pätu sa dajú natiahnuť cez chodidlo a krásne zahrejú nohy počas tréningu. Prsty zostávajú voľné, máte dokonalú podporu pre všetky pozície.

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan, bavlna z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva

Pranie a čistenie: Neperte legíny pri vysokých teplotách, poškodilo by to jemnosť tkaniny. Nesušte v sušičke, pretože to oslabí elastan.

Veľkosti:  XS (32), S (34/36), M (38/40), L (40/42), XL (44/46), XXL (48/50),  cena: 84,40 EUR

Kardigán Amba Jacke Prune

Amba Jacke Prune 1Artikel-Nr.: 56211

Kardigán  Amba je pohodlný a počas rozjímania alebo pred a pod cvičeniach vás krásne zahreje. Zaväzuje sa spredu, v prípade štíhlej postavy aj zozadu. Veľmi dobre kombinovateľná s nohavicami Sohang.

Detail: krásna výšivka symbolu bohyne Kundalini – stočeného hada na zadnej strane.

Informácie o produkte: mäkká pružná nepriehľadná organická bavlna najvyššej kvality s 5% podielom elastanu umožňuje, aby nohavice držali tvar a formu. Špecializovaná metóda farbenia a povrchovej úpravy zaručí len mierne blednutie farieb podobne ako u predpraného hodvábu.

Pranie a čistenie: Neperte legíny pri vysokých teplotách, poškodilo by to jemnosť tkaniny. Nesušte v sušičke, pretože to oslabí elastan.

Veľkosti: (EUR): S (36-38) / M (38-40) / L (40-42) / XL (44-46),  cena: 84,50 EUR

Tričko  s 3/4 rukávom Ananda Lotus

Shirt 3_4 Arm Ananda Lotus rosenrot 1Artikel:  2552

Tričko s krásnym filigránovým motívom “Ananda Lotus” s osádzanými krištáľmi a turmalínmi. Veľmi príjemne sa nosí, 3/4-rukávy sú praktické po celý rok.
Materiál: 94% organická bavlna, 6% spandex (elastické textilné vlákno)

Veľkosti: XS (32), S (34/36), M (38/40), L (40/42), XL (44/46), XXL (48/50 )

 Cena: 55,50 EUR

 

 

 

Kardigán s dlhým rukávom

Wickeljacke Langarm WeissArtikel 2586

Šarmantný kardigán so sofistikovaným zaväzovaním, ktorý perfektne sadne. Na prednej strane je zdobený striebornou výšivkou  lotosového kveta.
Pohodlný, zaväzovanie v páse krásne vytvaruje postavu a pritom neobmedzuje v pohybe.

Materiál: 100% bavlna z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva s obsahom turmalínu.

Veľkosti:  S (34/36), M (38), L (40/42), XL (44/46)

Cena: 66,60 EUR

 

 

Batikované tričko s dlhým rukávom v skrátenej dĺžke – žltá (pozdrav slnku)

Batik Longsleeve - Top Bambus SonnengrussArtikel: 3790

Často sa rozhodujete či si na jogu vezmete dlhý alebo krátky rukáv? Toto batikované tričko sa ideálne kombinuje s tielkom bez rukávov (Artikel 3789)
Napríklad pri cvičení intenzívnej Power Jogy si ho môžete rýchlo vyzliecť  a opásať okolo bokov bez toho aby vám bránilo v pohybe.
A následne v ochladzujúcej fáze relaxácie si ho jednoducho natiahnete späť aby vám bolo teplo. Tričko je zdobené jemnou výšivkou.

Materiál: 70% viskóza (vyrobená z bambusovej buničiny), 25% bavlna, 5% elastan

Veľkosti: XS (32/34) S (34/36), M (38/40), L (40/42), XL (44/46)

Cena: 55,50 EUR

 

 

Batikované tielko – top bez rukávov – žltá (pozdrav slnku)

Batik TOp Bambus SonnengrussArtikel: 3789

Krásny funkčný dizajn v žiarivej slnečnej farbe s batikovaným vzorom, s jemným výstrihom  do V.  Horná časť má dvojitý materiál v oblasti hrudníka, čiže je nepriehľadná.

Materiál: 70% viskóza (bambusová buničina), 25% bavlna, 5% elastan

Veľkosti: XS (32), S (34/36), M (38/40), L (40/42), XL (44/46), XXL (48/50 – 49.95 EUR

Cena: 51 EUR