fbpx

Human design

Pre koho je HUMAN DESIGN určený?


Analýza Human design je určená pre každého, kto sa chce lepšie spoznať.

Manifestátor, generátor, projektor a reflektor sú základné typy, ktoré sa podľa ďalších rozloženia 9 energetických centier v organizme komplexne prejavujú ako konkrétne osobnosti. Ako je to s vami?

Na individuálnej analýze human designu sa dozviete viac o svojich prirodzených talentoch, predispozíciách a pochopíte nielen to, prečo reagujete na situácie určitým spôsobom, ale aj to ako si uľahčiť rozhodovanie, ako si modelovať situácie tak, aby ste ich riešili čo najefektívnejšie v súlade so svojou osobnosťou.

Vo svete preplnenom možnosťami a informáciami je human design ideálny, štúdiami podložený systém, ktorý vám poslúži ako kompas presne na mieru.


Čo vás na Human designu čaká?

Julia Krakova, ktorá vyštudovala kyjevskú Human design academy, na základe vášho dátumu, času a miesta narodenia vypracuje mapu, na základe ktorej vám podrobne vysvetlí aká typológia je vám vlastná, ako najlepšie komunikovať so svojím telom a dušou, čo je pre vás prirodzené, ale aj to, čo vás zbytočne zaťažuje.

Sami si zvolíte tému, na ktorú sa zameriate a časom sa môžete vrátiť k inej. Celý výklad si môžete nahrať, a tak sa k nemu môžete kedykoľvek vracať a skúmať ho aj s odstupom času. Ako dobre sa poznáte teraz?

REGISTRÁCIA MOŽNÁ KAŽDÝ UTOROK V ČASE OD 12:00 – 20:00.

VÝKLAD MOŽNÝ V ANGLICKOM ALEBO RUSKOM JAZYKU.+421 917 178 999

recepcia@lighthouseclub.sk