fbpx

Homeopatia

Prečo homeopatia?

Spolu s inými liečebnými technikami nás oslovila aj homeopatia, ktorá stále nie je považovaná za štandartný liečebný prístup a práve preto by sme vám túto možnosť chceli ponúknuť u nás v klube.

Homeoclinic

Spoluprácu sme naviazali s homeopatickou klinikou HomeoClinic, ktorá sa liečbou pomocou homeopatie zaoberá vyše 20 rokov.

Klasická homeopatia neoddeľuje ochorenie kože, kolena či žalúdka a iných orgánov od psychiky. Lieči príčinu choroby, nie dôsledok. Lieči človeka, nielen jeho chorobu či diagnózu. Klasickí homeopati sa riadia základným výrokom vysloveným zakladateľom homeopatie S. Hahnemannom: „Neliečim chorobu, ale človeka, jeho choroba začína v mysli.

Čo sa dá pomocou homeopatie liečiť?

  • alergie
  • ekzém
  • alkoholismus, fajčenie, obezita, tráviacie problémy, obezita
  • astma
  • anorexia, bulímia
  • borelióza
  • časté chrípky
  • celiakia, chronické zápaly
  • a veľa iných, viac info na HomeoClinic

Naši lekári

Viera Golská

Viera Golská RSHom. (vedúci homeopat)

“Mojou jedinou profesiou, ktorú vykonávam nepretržite už viac ako 20 rokov, je klasická homeopatia . Som absolvent homeopatickej akadémie, kde som získala titul RSHom. / Registrovaný homeopat /. Okrem neustáleho štúdia je hlavným zdrojom mojich vedomostí dlhoročná prax. V septembri 2013 sme na pôde našej kliniky otvorili pobočku Medzinárodnej akadémie Klasickej Homeopatie , ktorú z poverenia profesora Vithoulkasa / Grécko / vediem ako “supervisor” . Uznanie mojej odbornosti homeopatom – laureátom Alternatívnej Nobelovej ceny za Homeopatiu / 1996 / je pre mňa veľkou cťou a záväzkom.
Skúsenosti ma každý deň znovu presviedčajú o správnosti prístupu klasickej homeopatie pri celostnej liečbe pacientov.”

Miroslav Haas

PhDr. Miloslav Haas PhD.

Vzdelanie a vedeckú hodnosť získal na Moskovskej štátnej univerzite . Klasickú homeopatiu vyštudoval na Medzinárodnej akadémii Klasickej Homeopatie u profesora Georga Vithoulkasa – gréckeho homeopata – laureáta Alternatívnej Nobelovej ceny za Homeopatiu . Dnes je toto vzdelanie považované za najkvalitnejnejšie v odbore klasická homeopatia. Pobočka Medzinárodnej Akadémie Klasickej Homeopatie je od septembra 2013 aj na Slovensku. Jej odborným vedením ako “supervisor” bola profesorom Vithoulkasom poverená Viera Golská RSHom. a organizačným vedením je poverený PhDr.Miloslav Haas PhD.


Termíny a ceny sa dozviete priamo na tel.čísle alebo cez email. Volajte, píšte na dole uvedené kontakty.

🔻