fbpx

Film “Heal”.

Heal – “Zmeň svoje myslenie. Zmeň svoje telo. Zmeň svoj život.”

Tiež ste si vždy mysleli, že gény, ktoré nám naši rodičia odovzdali nám nutne predurčujú našu životnú úlohu, cestu, alebo akokoľvek inak to nazveme. Film “HEAL” odhaľuje pravdu, ktoré bola pre mnohých z nás prekvapením a tajomstvom. Najvätší vplyv na náš život a zdravie nemajú naše gény.

Práve vďaka nášmu vnútornému rozpoloženiu, naším emóciám a tomu, ako “sme nastavení” naše telo funguje.
Dokumentárny film režisérky Kelly Noonan Gores nás berie na vedecko spirituálnu cestu, na ktorej objavíme, že naše myšlienky, presvedčenia a emócie majú obrovský vplyv na naše zdravie a našu schopnosť vyliečiť sa. Najnovšie vedecké poznatky odhaľujú, že nie sme obeťou nemenných génov a ani by sme nemali podliehať beznádejným prognózam. Faktom je, že máme oveľa vyššiu mieru kontroly nášho zdravia a života, ako sme donedávna verili. Tento film vás vyzbrojí novým pochopením o zázračnosti ľudského tela a o tom, že všetci máme v sebe výnimočné liečiteľské schopnosti.
Film “HEAL” nielen sprístupňuje brilantné myšlienky známych vedcov a spirituálnych učiteľov ako je napríklad Deepak Chopra, Michael Bernard Beckwith, Gregg Braden a mnohí ďalší, ale sleduje neľahkú cestu liečenia troch konkrétnych ľudí. Liečenie môže byť extrémne komplexné a intímne osobné, ale môže nastať aj spontánne. Tieto emocionálne príbehy naznačia, čo funguje a čo nie a hlavne prečo.
Čo povedala režisérka:
“Ak kniha Bruce Liptona (“Biológia viery”) zasiala semienko túžby urobiť tento film v mojom srdci, tak kniha “Musela som zomrieť” od Anity Moorjani v roku 2014 spôsobila, že som film musela natočiť. Anita bojovala s rakovinou lymfatického systému v 4.štádiu a dostala sa do kómy. V stave medzi životom a smrťou jej došlo, že STRACH bol príčinou jej rakoviny. Na ceste mimo svoje telo sa stretla so svojim mŕtvym otcom, ktorý ju nabádal, aby ďalej žila život bez strachu. Anita sa vrátila, zázračne vyzdravela a 5 týždňov po tejto události opustila nemocnicu zázračne uzdravená. Jej posun vo vedomí a zbavenie sa strachu zo smrti (alebo zo života) spôsobili spontánne uzdravenie. Toto poznanie mi ukázalo, že ľudské telo je schopné zázračných vecí.”