fbpx

Druhá kolekcia oblečenia “Dance of soul” z organickej biobavlny

Príbeh druhej kolekcie oblečenia “Dance of soul”

V tomto období, kedy ženy sú úspešné, zvládajú úlohy matky, manželky, podnikateľky, úspešnej zamestnankyne, milej dcéry,….toľko energie vydávajú každú minútu dňa a vyživujú ňou okolie, že potrebujú čas iba pre seba.

Robiť to, čo ich dobije, vyživí, aby mohli opäť pokračovať ďalej.  Obliecť sa do “živého materiálu, pestrých farieb, vhodných strihov,…je signál pre dušu, že majú čas pre seba.”Je to oblečenie, s ktorým by žena mala splynúť.

Oblečenie, ktoré farebne, strihom, materiálom odráža to, čo cítite v danom období vo svojom vnútri. Pestrá paleta farieb, rôzne strihy, kombinácie materiálov (hodváb, biobavlna, bioúplet) dávajú možnosť výberu.

Môžete si vybrať z rôznych strihov nohavíc. S patentom dolu a sukničkou, cigaretový strih, s patentom dolu a bez sukničky, prekladané nohavice.

Naša ponuka

V ponuke máme tuniky, tričká, nátelníky, hodvábne topy – všetko zachováva ženskú energiu, nežnosť, eleganciu, žiarivosť.

Nohavice, tuniky, tričká, nátelníky, hodvábne topy sme doplnili šatkami a dajú sa zakúpiť aj hodvábne vankúše a meditačné vankúšiky, vhodné ako darček pre vás, alebo niekoho blízkeho.

V prípade, že vás oblečenie zaujalo, možnosť stretnutia v Lighthouse Clube, kde sú modely vystavené a bude možné ich vyskúšať, nacítiť a v rozhovore určíme, k akému strihu, farbe, vzoru to ťahá vašu dušu, či ducha.

Zmeriame veľkosť, vypijeme čajík, vytvoríme prepojenie.

Telefónny kontakt: 0903 593 777, alebo e-mail:zatkova@lighthouseclub.sk