Yin-Yang čínsky bylinný olej

Yin-Yang čínsky bylinný olej je 100% čistý bylinný extra silný výťažok z 13-tich liečivých bylín a rastlín. Je charakteristický svojim hrejivým účinkom.

Ide o 100% čistý bylinný destilát, ktorý je určený len na vonkajšie použitie, nesmie sa užívať vnútorne!

Je vyrobený z 13 účinných bylín a rastlín: citrónová tráva, rozmarín, eukalyptus, borovica lesná, fenykel, klinček, levanduľa, mäta pieporná, šalvia, anýz, mäta roľná, borovica horská, smrekové ihličie.

Vlastnosti: hreje, upokojuje a uvoľňuje, odpudzuje hmyz. Je bez alkoholu, prídavných látok, chémie, chlorofylu, umelých vonných aróm, farbív, gáfru a konzervačných látok.

Ako môžete Yin-Yang čínský bylinný olej použiť?

Použitie Yin-Yang čínskeho bylinného oleja je veľmi podobné ako u Yin-Yang starojaponského rastlinného oleja. Vonkajšie použitie a vdychovanie môžete aplikovať takmer rovnako, vnútorne sa však nedá užívať!

Rozdiel medzi Yin-Yang čínskym bylinným a starojaponským rastlinným olejom:

–        má výhradne jemné hrejivé účinky
–        je určený výhradne na vonkajšie použitie a vdychovanie!
–        vďaka svojmu rozmanitému zloženiu 13-tich bylín má inú vôňu

Masáže: Yin-Yang čínsky bylinný olej je ideálny ako prímes do masážnych olejov,  najmä na masáže uvoľňujúce stres a hrejivé masáže. Je vhodný aj na športové povzbudzjúce masáže, obklady a zábaly.

Ceny rôznych balení olejov sú nasledovné:
50 ml  – 40,80 EUR
10 ml – 22,80 EUR
2,5 ml – 2,45 EUR

Oleje sa dajú zakúpiť v klube. V prípade záujmu či otázok  nás  kontaktujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.