Kolekcia 11 modelov „Dance of Soul“

Oblečenie je pre mňa spojenie duše a tela. Spojenie toho, čo citím vo vnútri a oblečením prezentujem navonok. Cestou života obliekame svoje telo, chrám našej duše rôzne. Vnímame, čo telo potrebuje a podľa toho sa obliekame. Našou súčasťou je i myseľ a tá nás pri obliekaní tiež usmerňuje, čo sa hodí na dané podujatie, čo menej. My však nie sme iba telo a myseľ. Sme viac. Máme v sebe jedinečnú esenciu, svoju dušu. To ona nás cez preciťovanie na ceste života ťahá tam, kam potrebujeme, ak ju počúvame. Pri všetko, kde sa spájame s dušou neplynie čas a necítime únavu, nevnímame seba. Sme radostní, šťastní z podstaty bytia. Keď sa spájame s dušou, neexistujú protiklady, vnímame svetlo, blaženosť, pravdu. Práve na tieto chvíľe a aktivity je oblečenie „Dance of Soul“. je to oblečenie pre hlbšie spojenie seba samého. Oblečenie pre toho, kto potrebuje obliecť dušu. Módna značka „Dance of Soul“ je pre tých, ktorým prinesie pravdu o nich a slobodu. Pre tie ženy, ktoré chcú cvičiť jógu, tai chi, qi kong, kaligrafické zdravie, intuitívne tance, ženské kruhy…..a majú potrebu si zachovať ženskú podstatu a vyjadriť svoju vysokú vnutornú hodnotu navonok. Každý model je originál. Ručne maľovaný na hodváb a nedá sa skopírovať. Každý model a vybrané farby sú pripravené pri energeticky iný typ ženy. Máte slobodu si vybrať aj z 2 modelov, ktoré sú neutrálne a pre ženy, ktoré sa hľadajú. V prípade záujmu sa telefonicky dohodne stretnutie, vyskúšate si rôzne strihy, nacítite farby a spolu nájdeme model, ktorý sa vyrobí iba pre Vás. Prajem pôžitok a krásne chvíle v pohybe so vašou dušou, tak, ako si to dievčatá z Lighthouseclubu užili na tanečnej módnej prehliadke.

PREDSTAVUJEM:

MODEL „HRAVÁ OPICA“ –

Strihom a kombináciou hodvábu a biobavlny je model určený pre športovú energiu ženy. Príbeh opičky, jej energie v cviku, prenesený do modelu znie:

„Telo sa zobúdza a pomalými pohybmi opička začína cez jemný strečing rozbiehať prúdenie energie vo svojom tele. Pocit užívania si vlastného tela hravou energiou opičky, ktorá sa pripravuje na deň plný skákania, naťahovania, hrania, hojdania.“

Aktívne telo, aktívna myseľ, hravé srdce.

 

Asána k modelu.   

MODEL  “ POZORUJÚCA KORYTNAČKA“ – 

Korytnačka, zviera dlhovekosti. Jej pomalosť ju k tomu predurčuje. Pláva pod hladinou oceánu v pokoji. Zrazu ju niečo vyruší a ona naťahuje krk, aby uspokojila zvedavosť. Nič zvláštne sa však nedeje a ona sa opäť ponorí do hlbín svojho oceána.

Jemná myseľ, vnímavé a pokojné srdce, vytrvalé telo.

Asána pre model

MODEL  “ LETIACI OROL“ –  

Energia vzduchu, energia svetla, ľahkosti a bezpečia. Si vysoko a vnímaš svet okolo s perpektívy pozorovania, odstupu. Si kráľ oblohy, spájaš sa s vedomím, presahuješ myseľ. Tvoje krídla v ľahkom strečingu odlahčujú všetko zlé , choré a zbytočné. Splývaš s priestorom čistoty, prázdna, nekonečna. Nie je žiadne JA.

Prúdiace telo, silné srdce a vnímavá myseľ

a

 

a

 

 

Asána k modelu

 

 

MODEL  “ DRAK V TANCI“-

Energia sily ohnivého srdca sa prejavuje v prúdení sexuálnej energie nášho tela. Energia emócií, uvoľnenia strachu cez precítenie sily draka v našom srdci. Tanec dračej energie, ktorý posilňuje a transformuje slabosť, stratu viery na silu a sebadôveru.

Silná myseľ, silné telo a emočné srdce.

 

 

a

a

 

a

 

 

 

 

 

 

 

Asána k modelu

MODEL “ VYNÁRAJÚCI SA LOTOS” –

Z tmy a bahna sa jemnosťou ťahá lotosový kvet k slnku. Otvára svoje srdce všetkému, s čím sa stretne. Z hlbín tmy a vody sa vynára na hladinu, aby do krásy mohol rozkvitnúť a svojou jemnosťou , nenásilnosťou a súcitom, šíriť krásu svojej vône.

Jemná myseľ, súcitné srdce, voňavé telo.

Asána pre model

MODEL – „PLÁVAJÚCA CHOBOTNICA“

Prúdiaca, rozhodná, ale pomalá. Energia chobotnice. Ruky i nohy v pohybe sa stávajú jej ramenami, do ktorých energia prúdi z jej centra. Samotný pohyb je tancom v mori. Voda a ramená sa stávajú v pohybe jedným. Rozpúšťaš sa v samotnom pohybe a  meníš vnímanie samej seba na jemnejšiu, ženskejšiu energiu.

Ženské telo, citlivé srdce a rozhodná myseľ.

 

a

 

a

a

a

a

 

 

Asána pre model

MODEL – “ TANCUJÚCI PÁV“

Kráľovná prišla. Krása, urodzenosť, vznešnosť. Príbeh páva, ktorý sa ráno zobudil, pomaly začína rozťahovať perá chvosta, hladká nimi telo zhora až dole. Pomaly si lýha na teplú zem a balí svoje telo do klbka. Hlbokým nádychom otvára a ukazuje krásu chvosta a jeho perá sa oblúkmi zo zeme ťahajú k nebu, aby sa dotkli jeho čistoty. Spája dychom zem a nebo cez svoje tancujúce telo. Pomalým nádychom zberá silu zeme a stavia sa nohy, aby cez svoje telo ju transformoval na svetlo, ktoré posiela k nebu. Ďakujem za krásny deň. 

Otvorená myseľ, citlivé srdce, krásne telo.

ASÁNA pre model

MODEL – „TANCUJÚCI STROM“

Energia koreňov, kmeňa a konárov, prepájajúcich zem a nebo. Pevné ukotvenie stromu jeho koreňmi a láskavý tanec konárov vo vetre. Energia stromu, ktorým sa na chviľu stáva naša telo, aby svadbou oslávilo spojenie neba a zeme vo vlastnom vnútri.

Ochranná myseľ, vyživujúce telo, silno cítiace srdce. 

Asána pre model

Pre tie, ktoré zo žiadnym modelom nesplynuly. Tie ktoré už sú samé sebou a nepatria Nikam a Nikomu, iba samé sebe. Sú originál.

MODEL pre tých, ktorí sa vydávajú na cestu hľadania a spoznávania  – „MORSKÁ VLNA“

Ste hlboko v mori. Sila morkej vody spomaľuje váš pohyb. Každým nádychom naberáte do seba jeho čistotu, chlad, pokoj a harmóniu a každým výdychom si dovolíte do mora z láskou uvoľniť to, čo už nepotrebujete. Je to rituál umývania, čistenia v rytme ženskej energie, v rytme vody. Hľadáte samú seba, púšťate to, čo nie je vaše, aby ste na ceste sebapoznania ostali iba pravdou.

MODEL SPLYNUTIA S CELKOM – „DANCE of SOUL“

Tam, kde nie je protipól, tam kde je iba to čo je. Tam duša tancuje. Keď duša tancuje, stráca sa JA. Necítiš limit svojho tela v pohybe, lebo sa stávaš tancom. Také to je, keď duša tancuje❤ Pre tých, ktorí našli a splynuli.

 

 

 

 

 

Asána pre model

S úctou a láskou

Martina