Basic sada olejov Bewit

Mätový esenciálny olej

čistí myseľ, napomáha koncentrácií, pomáha sústrediť sa na daný zámer.Dr. Wiliam N. Dember z University of Cincinati zistil, že vdychovanie mätového esenciálneho oleja zvýšilo mentálnu presnosť o 28 %. Tradične bola mäta pieporná považovaná za vizionársku bylinu, ktorá pozdvihne ducha a prináša prorocké sny. Aróma mäty čistí vzduch od pretrvávajúcich emócií a odstraňuje iracionálne strachy. Je skvelým pomocníkom pri hľadaní smeru a jasnosti duše.

Pomarančová esencia

pomáha uvoľniť napätie a odstrániť frustráciu, ale i rozprúdiť v tele energiu (čchi). Pokiaľ sa táto energia zastaví, zmocňuje sa nás smútok a popudlivosť. Teplá, slnečná, sladká aróma pomaranča ich však dokáže rozptýliť a opätovne navodí radosť a pozitívnu náladu. Pokiaľ máte sklony k perfekcionizmu, ste zameraní na úspech a zle znášate zlyhanie, pomarančová vôňa vám pomôže docieliť uvoľnenejšiu náladu, ktorá napomáha ľahšiemu riešeniu problémov.

Esenciálne oleje obsiahnuté v synergickej zmesi COLDET

povzbudzujú organizmus v prirodzenej detoxikácií. Jednotlivé aktívne zložky zmesi cielia na celok tráviaceho ústrojenstva. Ovplyvňujú chuť k jedlu, pohyby čriev a črevnú mikroflóru, správnu funkciu pečene a vylučovania. Pôsobia tak nielen na celkové prečistenie, ale pomáhajú aj pri kontrole telesnej hmotnosti. Feniklový a koriandrový olej sú antioxidanty. Kadidlovníkový olej stráži hladinu cholesterolu v krvi. Čisté črevá sú zárukou dobrej imunity, ale tiež zdravého dýchacieho systému. Na jeho harmonizáciu pôsobia tiež oleje z anízu a zázvoru. Ďalej zmes obsahuje esencie z rasce, grapefruitu, pomaranča, mäty roľnej, paliny a geránie. Nepoužívajte vnútorne. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Cena sady je 75€

Výrobok si môžete objednať priamo u nás v klube na dole uvedených kontaktoch.

🔻

Zanechajte nám svoje myšlienky