fbpx

Členstvo

Milí priatelia,
ponúkame Vám možnosť stať sa členom Lighthouse klubu! Prečo členstvo?

  1. Úhradou členského poplatku sa stávate členkou komunitu ľudí, ktorí chcú spoločne tráviť čas pri zábave, vzdelávaní, športe, pobytoch v prírode. Klub je miesto, kam radi prídete, aby ste spoznali nových ľudí, nechali sa inšpirovať ich príbehmi, a tak cez ich životný príbeh bez hodnotenia, porovnávania, mali tak možnosť spoznať životnú cestu iného človeka.
  2. Členovia klubu budú môcť využiť reštauračný salónik, klubovú miestnosť.  Využitie bude v rámci členstva bezplatné. V danom priestore je však možné, že ho bude využívať aj iný člen klubu. Na úplne uzavretie priestorov pre členov klubu iba pre jedného člena je potrebná dohoda s riaditeľkou klubu.
  3. Člen klubu tiež získáva nárok na návštevu Bemer prístroja po dobu 1 celého mesiaca, tzn. 20 vstupov (nutná rezervácia termínu na recepcii klubu) a taktiež  vstup (maximálne však 5x počas 1 roka) do jednej z našich saun (Ayurvédská sauna, Infra sauna).
  4. Právo na prednostnú registráciu na klubové aktivity. Toto právo platí do doby 48 hodín pred danou aktivitou (športovým cvičením, seminárom, workshopom, prednáškou a pod..). Ak sa do tejto doby kapacita aktivity naplní členmi klubu, registrácia nečlenov na danú aktivitu nebude platná a nebude sa im to oznamovať. V prípade, ak počet registrovaných členov v stanovenej lehote pred aktivitou prekročí kapacitu podujatia, ich registrácia bude potvrdzovaná podľa poradia, v ktorom sa registrovali. Ostatní členovia budú o nepotvrdenej registrácii oboznámení.
  5. V prípade, že kapacita podujatia nebude 48 hodín pred jeho začatím naplnená, bude možná registrácia členov aj nečlenov a bude sa potvrdzovať podľa poradia, bez ohľadu na status voči klubu.
  6. V prípade, že jednorázové podujatia organizované klubom budú mať možnosť zvýhodnenej ceny, bude táto poskytnutá výlučne iba členom klubu. 
  7. Člen klubu má v rámci jedného roku právo na bezplatnú aromaterapiu, ktorú si dohodne s riaditeľkou klubu.
  8. Člen klubu môže bezplatne využívať spoločenské hry v klubovej miestnosti.

Cena členstva Lighthouse club: 100 EUR/ kalendárny rok

Spôsob úhrady: v hotovosti, alebo platobnou kartou na recepcii Lighthouse klubu, kde obdržíte kartičku klubu s Vašim kódom, alebo ak kartičku už máte, bude členstvo na nej predĺžené.

„Nikdy nie je neskoro, byť tým, kým chcete byť, ak máte dôvod, ktorý stojí za to.“