fbpx

Členstvo

Milí priatelia,
ponúkame Vám možnosť stať sa členom Lighthouseclubu! 

Lighthouseclub je vzdelávacie, rehabilitačno-relaxačné centrum. Miesto, ktoré ponúka služby v oblasti regenerácie, relaxácie, výživy, harmonizácie tela a ducha a tiež v oblasti vedomejšieho spoznania seba samého.

Vegetariánsko – vegánska reštaurácia, masáže, sauny, kúpele, cvičenia individuálne, skupinové, diagnostika zdravia homeopatiou, Tradičnou čínskou medicínou, Human design, prednášky v oblasti výživy, psychológie, hudobné koncerty a rozhovory s ľuďmi, ktorí môžu inšpirovať, či pomôcť oznať a pochopiť.

Zakúpením členskej kartičky sa rozhodujete využívať služby klubu častejšie, komplexnejšie, rozhodujete sa venovať starostlivosti o seba čas. Kúpou kartičky si volíte náš priestor a dávate dôveru našim kolegom, ktorí ponúkajú služby k vašej starostlivosti, oddychu, regenerácii, výžive, skupinovým stretnutiam.

Prečo členstvo?

Zakúpením členskej kartičky získavate zľavu 20% na nákup služieb (patria sem masáže, sauny, kúpele, skupinové cvičenia, prednášky). Zľava sa neposkytuje z cien už zvýhodnených balíčkov klubu (napríklad wellness balíček, permanentka na cvičenie). Zmyslom členskej kartičky je skôr slobodnejší výber z individuálnej ponuky našich služieb v čase a množstve ako vám vyhovuje počas celého kalendárneho roku.

Cena členstva Lighthouseclub: 84 EUR/ kalendárny rok (7 eur na kalendárny mesiac. V prípade kúpy členstva počas roku, sa vypočíta alikvótna suma za počet mesiacov do konca kalendárneho roku)

Spôsob úhrady: v hotovosti, alebo platobnou kartou na recepcii Lighthouseclubu, kde obdržíte kartičku klubu s Vašim kódom, alebo ak kartičku už máte, bude členstvo na nej predĺžené.