View Classes

Martina Zaťková

Position:Zakladateľka Lighthouseclubu
Experience:Učiteľský kurz úroveň 1 (časť 1 a 2) Isny, Nemecko - 18 dní Učiteľský kurz úroveň 2 ( časť 3 a 4)  Isny Nemecko - 18 dní, Kurz - Kaligraficka jóga 1, 2, 3,4 - Master Zen Hua Yang - 18 dní Nemecko, 36 dní Nemecko, 9 dní Slovensko
Biography:
Vzdelanie som si doplnila kurzami sebarozvoja. Som priamou certifikovanou žiačkou Majstra Zen Hua Yang na kaligrafické zdravie.

Milí priatelia,

Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je moje. Učím sa spomaliť, prijímať, uvoľniť EGO, veriť viac sebe a veľa iného. Z inštruktorky jógy som sa posunula späť do pozície manažéra, ale v inej oblasti a pochopením, že dá sa to robiť aj inak. Po období oddychu sa vraciam k tomu, čo ma uzemňuje, aby som cez centrum mohla spájať ľudí, ktorí to potrebujú, bez potreby tlaku.

S úctou,

Martina

Kurz – Karmické vzťahy – Michelle Mathieligh, Chorvátsko
Kurz – Tantrické odzbrojovanie tela stupeň 1 a stupeň 2 – Andrew Barnes, Česká Republika
Kurz – univerzálna skúsenosť ( transformačný workshop o smrti) – Alan Lowen, Česká republika
Kurz – Kaligrafická yoga stupen 1 – Master Zen Hua Yang, Maďarsko
Kurz – technológie Fostac pri liečení – Doris Seelhofer , švajčiarsko
Kurz – doterra pri emočnom liečení – slovensko
Kurz – Bemer terapia – slovensko
Kurz – diagnostika Eri – slovensko
Kurz – ayurveda (bakalarske studium – 1 ročník) – slovensko