View Classes

Barbora Danišová

Position:Inštruktor Hatha jogy, Vinyasa jogy
Experience:Rishikesh Vinyasa yoga school, Certifikát z La Escuela Internacional de Yoga
Biography:
Lektorovať som začala v mojom obľúbenom štúdiu na Mallorke, ihneď po ukončení 200 hodinového kurzu Hatha jógy. Do novej role inštruktorky som sa okamžite  zamilovala, keďže som pocítila, že ma táto činnosť napĺňa. Moje hodiny jogy sú terapiou nie len pre mojich klientov, ale i pre mňa samotnú. Neskôr som rozšírila svoje vedomosti o Ashtanga joge a Vinyasa joge na 300 hodinovom kurze v Indii. Moja kľukatá cesta ma privieda späť domov do Trnavy, kde by som chcela moje vedomosti, skúsenosti a radosť z jogy šíriť ďalej.
Social Info

Radi by sme vám predstavili lektorku Hatha a Vinyasa jogy, Barboru Danišovú.

Už ako dieťa som bola veľmi aktívna a rada som sa venovala športu. Moje obdobie dospievania však bolo podmienené snahou o dosiahnutie „úspešného života“ podľa kritérií našej modernej a uponáhľanej spoločnosti. Veľa času som venovala môjmu štúdium na vysokej škole a práci. Na odreagovanie mi vtedy slúžili intenzívne silové tréningy. V tom čase som jogu vnímala iba ako strečing v rámci regenerácie po silovom tréningu, no joga, ako filozofia života, mi vtedy nič nehovorila. Po prvýkrát som ju začala vnímať inak na Bali. Bol to počiatok konverzie môjho až príliš racionálneho Ja a postupného otvárania sa mysle. Po ukončení štúdia som sa presťahovala do Španielska, kde som zintenzívnila moju jogovú prax. Lektorovať som začala v mojom obľúbenom štúdiu na Mallorke, ihneď po ukončení polročného kurzu Hatha jógy. Do novej role inštruktorky som sa okamžite zamilovala, keďže som pocítila, že ma táto činnosť napĺňa. Moje hodiny jógy sú terapiou nie len pre mojich klientov, ale i pre mňa samotnú.

Neskôr som rozšírila svoje vedomosti o Ashtanga joge a Vinyasa joge na ďalšom 300 hodinovom kurze v Indii. Moja kľukatá cesta ma však privieda späť domov do Trnavy, kde by som chcela moje vedomosti, skúsenosti a radosť z jogy šíriť ďalej.

Namaste J

Kurzy

A tak Vás všetkých srdečne pozývam na  hodiny Hatha jogy a Vinyasa jogy v Lighthouse clube. Ak chcete nájsť harmóniu medzi telom, mysľou a duchom alebo len stráviť príjemný večer v milej spoločnosti a urobiť pri tom niečo pre svoje telo, pridajte sa k nám! Teším sa na Vás!”

Barborka bude cvičiť  Utorky a štvrtky 17:15 – 18:15 Hatha joga, 18.30 – 19:45 Vinyasa joga.

Namaste ☺