fbpx

Masáž tváre “ Stiahnutie sociálnej masky”

Hľbková masáž tváre s názvom “ Stiahnutie sociálnej masky” je viac ako iba masáž. Táto hľbková vzájomná spolupráca klienta a jeho jemnejších tiel je komplexnou prácou nielen s tvárou ale s telom klienta ako celkom.

V rannom detstve ovplyvňujú naše správanie určité stereotypy, ktorým podriaďujeme svoje emócie, a ktoré vytvárajú napätie na tvári a blokujú prúdenie energie, čo je prvým príznakom starnutia nielen na fyzickom tele ale aj na psychologickej úrovni tela.

To spôsobuje vznik hlbokých nosovo-ústnych vrások, čelovej harmoniky, ochabnutej brady… Tvár sa stáva hrubou, chmúrnou, nepeknou ba až nepríjemnou.

Rokmi sa nakumuluje informácia o prežitom živote, o našich neúspechoch, sklamaniach, nespokojnosti a vystupuje cez našu tvár do momentu, kým sa nerozhodneme zbaviť sa sociálnej masky a stať sa samým sebou.

Veľmi často je proces masáže sprevádzaný výpleskom emócií, uložených hlboko v “tele tváre”, začínajúc od tých málodôležitých až k tým, ktoré sprevádza smiech, či slzy.

Po absolvovaní sérii masáží sa tvár človeka omladí, stane sa otvorenejšou, uvoľnenejšou, črty tváre sú mäkkšie a získavajú prirodzene živšie farby. Túto masáž môžeme smelo nazývať alternatívou k botoxu, či bezoperačnou plastikou.

Masáž má silno kozmetický a omladzujúci efekt. Uvoľňuje mimické svaly tváre, uvoľňuje hlboko potlačené emócie. Stanete sa viac žiarivou, otvorenou, slobodne sa prejavujúcou v každej situácii.

Masáž sa robí na suchej koži. Nie je nutné sa vyzliekať. Pri masáži je nevyhnutné akékoľvek emócie nechať, aby sa uvoľnili ( plakať, smiať sa,..)

Trvanie masáže je 60 minút.

NEDOPORUČUJEME:

Seniorom (60+)

Ľuďom s ochorením epilepsie

Ľuďom s aplikovanými kozmetickými niťami ( kategoricky sa nemôže)

Ľuďom s ochoreniami kože a ranami na koži

V prípade záujmu sa môžete objednať: 0917178999, recepcia@lighthouseclub.sk.