Joga s Pepe Danza

Joga s Pepe Danza je komplexný systém zameraný na prečistenie tela, mysle a emócií – ktorý vedie k napojeniu sa na naše vyššie ja.

Čo vás na hodinách čaká?

Cvičenie jogy zahŕňa jemný strečing, spevňujúce asány pochádzajúce z tradície Hatha Yogy, trošku Pranayama (ľahké dýchacie praktiky), prácu s vibračnou silou nášho hlasu a ukončenie hodiny pri zvukoch živej hudby a liečivých tónov.

Náš inštruktor Pepe (anglicky hovoriaci)  má s týmto systémom bohaté skúsenosti, mimo iné aj preto, že v Tel Avive (Izrael) prevádzkoval Prana Yoga College.


Pre koho je cvičenie určené?

Pre všetkých, ktorí chcú precítiť jogu vo svojej podstate, v meditácii, zažiť spojenie tela a mysle a zároveň si dopriať relax a uvoľnenie.

Základy angličtiny sú vítané.

Pepe je zábavný a spoločenský typ človeka, s ktorým vás hodiny budú určite baviť.

Hodina jogy bude vedená v ANGLIČTINE.


 

Joseph Pepe Danza sa narodil v Montevideo – hlavnom meste Uruguaja. Je to predovšetkým hudobník, ktorý sa hudbe venuje od svojich rokov a kvôli hudbe a štúdiu hudobných nástrojov precestoval takmer celý svet. Yoga bola iba prirodzeným a plynulým spojením s hudbou. Yoga pomáha hudbe a hudba pomáha pri cvičení yogy. Po rokoch brázdení kontinentami, vyplnených štúdiom tradičných hudobných smerov a nástrojov

Zanechajte nám svoje myšlienky