Dantienove dychanie

Pre koho je Dantienove dychanie určené?

PRE VŠETKÝCH!

Kľúčom ku zdraviu je kyslík. Bez kyslíka nie je život. To všetci vieme.

Ale nie každý vie, ako nesprávnym dýchaním iba do pľúc ochudobnujeme o kyslík naše životně dôležité orgány – obličky a pečeň.

Môžeme povedať, že príčina  99,9% chorôb sa ukrýva v krvnom obehu. Mnoho ľudí má rôzne zdravotné problémy preto, lebo ich krvný obeh nie je optimálny.

Dantien je centrum vašej imunity a nachádza za približne 3 prsty pod pupkom. Dýchaním do brúška dávame našemu telu kyslík, ktorý potrebuje pre to, aby bolo zdravé.

Systém kaligrafického zdravia sa snaží telo prinavrátiť do podobného stavu, ako keď ste boli malé bábätko. Bábätko pohybuje celým telom úplne prirodzene, nad pohybmi neuvažuje. Pohyb je trojdimenzionálny, plynulý a pokojný ako ryba vo vode či chobotnica v oceáne. Cieľom systému kaligrafického zdravia je ozajstné vyliečenie.

Čo vás na hodinách čaká?

Postupne sa naučíte dýchať do Vášho Dantienu, do brúška tak, aby Vaše orgány mali viac kyslíku a tým budete prispevať k celkovej vitalite Vášho organismu. Na Dantienove dychanie potom navädzujú ďalšie cvičenia: Basic 1 ,  Kaligrafický joga pre seniorov 60+Basic 2 a Qi Gong.

Niečo o mne: V podstate som ako každý iný človek. Najradšej som, keď som veselá, šťastná, spokojná a mám okolo seba len pozitívnych ľudí. V živote človeka príde čas, kedy začína hľadať, čo je pre neho najlepšie, najzdravšie, hľadá si svoje miesto v živote. Všetci chceme byť úspešní, spokojní a zdraví. Tak aj ja som vo svojom živote mala obdobie, kedy som sa venovala

Leave your thought