fbpx

Thajská jóga masáž

Thajská masáž je jedna zo starých spôsobov masáží. Masáž je kombináciou biologicky aktívnych bodov kože, energetickými meridiánmi, hlbokým strečingom pre svaly a orgánové sústavy. Odlišnosť tejto masáže od iných je v tom, že sa nepracuje z lokálnou zónou tela ako pri obyčajnej masáži, ale s organizmom ako celkom, od končekov palcov nôh až povrch hlavy.
Výsledky masáže sa prejavujú nielen na fyziologickom tele ( znížia sa svalové bloky, dosiahne sa hlboké uvoľnenie), ale i na duchovnej úrovni ( vnútorná rovnováha, harmonizácia nervovej sústavy), aktivizácia a stimulovanie vlastných mechanizmov liečenia. Zvyšuje sa úroveň slobody pohybu a hybkosť, čím sa zvyšuje pohyb energie v tele ( zlepšuje sa cirkulácia krvi). Človek sa cíti ako znovuzrodený. Akoby ste mali 3 baterky, ale fungujete na 1. A práve táto masáž hlboko uvoľní dráhy pre prúdenie energie a jej využívanie naplno.
Masáž sa realizuje na podlahe s klientom, ktorý je úplne oblečený. Vhodné je voľné oblečenie. Počas masáže sa nevyužívajú nijaké oleje.
Thajská masáž sa aplikuje pri liečení, kedy pomáha sa zbaviť stresu a napätia. Zbavuje bolesti v chrbtici, krku, pliec, športových tráum.
Chcete dosiahnuť:
– Individuálny svalový tréning;
– Hlboké uvoľnenie;
– Zlepšenie cirkulácie krvi a lymfy, detoxifikáciu;
– Úpravy váhy ;
– Zlepšenie pohyblivosti;
– Оtvorenie vnútorných zdrojov sexuálnosti;
– Získanie harmónie, prijatie samých seba a okolitého sveta
—————————————————————–
Masáž trvá 120 minút a je vhodná pre každého.