Ozdravné pobyty s Lighthouse klubom

31.8.-7.9.2019 pobyt vo vile Lighthouse pri chorvátskom mori.

Milí priatelia,
Vila Lighthouse – rekonštruovaný maják na úplnej samote.
Pobyt  v Chorvátsku prichádza v roku 2019 v termíne od 31.8.-7.9.2019
Ako to opisujú majitelia? Čaká nás – unikátna skúsenosť. Užijeme si krásu prírody, kryštálového azúrového more, kde v tejto bezstresovej zóne vymeníme nás každodenný život. Žiadny hluk, prechádzky po pobreží, čistý svieži vzduch, ktoré budú benefitmi pre naše zdravie. Nie je tam wifi sieť. Malé mestečko Istrie Rakalj je kúsok cesty autom od villy (cca 5 km) – najbližšia civilizácia.
VZDIALENOSTI:
Pláž: 10 m
Letisko: 50 km – Pula

Reštaurácia: 5 km – Koromačno, 15 km Trget

Obchod: 5 km – Koromačno

VIAC informácií a fotiek k pobytu nájdete tu:

S úctou a láskou Martina

Silu prírody v Slovenskom raji na Telgárskych zruboch v dňoch od 21.-25.6.2019

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na 5 dňový pobyt v Slovenskom raji, konkrétne na Telgárte.

VIAC INFORMÁCIÍ

Ste srdečne vítaní. S úctou a láskou Martina

Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov s Majstrom Zenhua Yang v Malinove.

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na

ozdravný pobyt pre onkologických pacientov, ktorý bude viest samotný Majster Zhen Hua Yang z Číny a ktorý sa uskutoční v dňoch 18. – 21.9.2018 na Slovensku.

Majster Zhen Hua Yang je zakladateľom kaligrafického zdravia, vrátane kaligrafickej jogy. Od ranného detstva sa zdokonaľoval v bojových umeniach a liečiteľských praktikách. Pochádza z rodiny s vyše 400 ročnou tradíciou rodinného systému bojových umení Yang Mian, ktorý rozvíja výbušnosť a vnútornú energiu na liečenie pomocou prirodzených pohybov. Učeniu čínskych bojových umení, Qi Gongu, konfucionizmu (hlavným bodom je rešpekt k sebe a k iným ľuďom), taoizmu (všetko je spojené a prúdiace), budhizmu ( šťastie) a čínskej filozofii sa Majster Yang venuje viac ako 50 rokov.

Jeho poznanie je rozsiahle a hlboké, akumulované nielen interakciou s ostatnými učiteľmi, ale tiež jeho vlastnými poznatkami a realizáciou. Majster Zhen Hua Yang pracuje so širokým spektrom študentov z rôznych oblastí a vyučuje prakticky využiteľné spôsoby ako pracovať s vlastnou energiou – precítiť ju, kontrolovať, prijímať, vytvárať ju a využívať na samoliečbu.

Majster Zhen Hua Yang má na rakovinu jednoduchú teóriu:
Rakovina prichádza, aby s nami komunikovala, že chce niečo zmeniť v našej mysli.

VIAC INFORMÁCIÍ

S úctou a láskou

Martina

POSILŇUJÚCI POBYT & MAĽOVANIE MANDÁL NA HODVÁB Telgárt  – jún 2018

Milí priatelia,
pozývame vás na posilňujúci pobyt s praktikovaním kaligrafického zdravia a posedením s mandalou v drevených zruboch v malebnej horehronskej obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier, Muránskej Planiny a Slovenského raja. Zruby Telgárt ponúkajú ubytovanie  v novopostavených drevených  zruboch situovaných na vrchu kopca s výhľadom na Kráľovu Hoľu a horehronské údolie. Ponúkame pobyt v krásnej prírode, skombinovaný s rannými cvičeniami v rámci kaligrafického zdravia, večernými meditáciami či rozhovormi a maľovanie mandál na hodváb s Elenkou Rutou.  Poďte spolu s klubom a Martinou Zaťkovou spoznať a vyskúšať krásu tohto miesta! Termín: 25. – 29.6. 2018.
VIAC INFORMÁCIÍ

Jogový pobyt na smaragdovom pobreží Sardínie – september 2018

  • Apartmánový rezort  Piscina Rei ****
  • Letecky z Bratislavy!
  • Termín: 1. – 8. 9. 2018
Ubytovanie: Priamo na nádhernej pieskovej pláži v apartmánovom rezorte Piscina Rei **** len cca 100 m od mora, obkolesenom peknou bujnou záhradou, v obľúbenom letovisku Costa Rei. Rezort leží na pláži považovanej za jednu z najkrajších na ostrove a je dokonalým spojením s morom a prírodou.
VIAC INFORMÁCIÍ

POZNÁVACÍ POBYT S JOGOU TOSKÁNSKO & FLORENCIA – máj 2018

Milí priatelia,
poďte s nami objaviť krásy Toskánska na poznávaco-jogovom pobyte spojenom s prehliadkou Florencie. Ubytovaní budete v typickej toskánskej usadlosti s bazénom a panoramatickým výhľadom na okolie. Budete mať možnosť navštíviť slávne toskánske vinice v Chianti a vychutnať si dobrý obed či večeru spojenú s ochutnávkou vín. Letecky z Viedne, v termíne 16. – 20. 5 2018.
VIAC INFORMÁCIÍ

WORKSHOP MAJSTRA ZHEN HUA YANGA Vnútorná liečivá sila – marec 2018

Milí priatelia,
pozývame vás na ďalší workshop Majstra Zhen Hua Yanga  – Vnútorná liečivá sila – Healing inner power, ktorý sa uskutoční v dňoch  12.3. – 20.3. 2018 v Hoteli Relax Inn v Šoporni.

•    Redukcia stresu a napätia, upokojenie mysle
•    Zvýšenie energie
•    Zlepšenie cirkulácie krvi a funkcií dôležitých orgánov
•    Dosiahnutie rovnováhy
VIAC INFORMÁCIÍ

deva-premal koncert

POZVÁNKA na koncert – duo Deva Premal & Miten – október 2017

Milí priatelia,
teší ma možnosť oznámiť vám, že klub má k dispozícii vstupenky na koncert dua Deva Premal & Miten.
Prvýkrát som túto hudbu počula na ajurvédskej masáži a jej liečivé meditatívne účinky na myseľ som pocítila okamžite. Koncert v Prahe 5.10.2017 v divadle Hybernia  je pre mňa možnosťou naživo sa srdcom spojiť s touto krásnou hudbou od krásnych ľudí. Ich hudba po roku 2016 obsadzuje prvé priečky, ale to sa dočítate v texte nižšie 😊 Pozývam vás pripojiť sa ku skupine a zúčastniť sa koncertu v Prahe.
VIAC INFORMÁCIÍ

sardinia 1

Jogový pobyt na smaragdovom pobreží Sardínie – september 2017

  • Apartmánový rezort 4* Puntaldia
  • Letecky z Bratislavy!
  • Termín: 16. – 23. 9. 2017
Ubytovanie: v apartmánoch vo vilkách s kompletne vybavenou kuchyňou v krásnej upravenej záhrade s bazénom v 4* rezorte Puntaldia priamo na golfovom ihrisku v známej oblasti Costa Smeralda v tesnej blízkosti nádhernej pláže s bielym pieskom La Cinta.
VIAC INFORMÁCIÍ
horsky ranc pobyt Lighthouseclub 24 a

Pobyt v nádhernej prírode s jogou – Horský ranč – jún  2017

  • Horský ranč pri Novej Bani
  • Autom z Trnavy
  • Termín: 22. – 25. 6. 2017
Ranč je obklopený krásnou prírodou. Budeme mať 4 dni a 3 noci na to, aby sme sa venovali len tomu, čomu sa budeme chcieť venovať. Čas môžete tráviť prechádzkami v prírode, v blízkosti zvierat (kone, psy, mačky, vtáčiky…), ranným cvičením jogy so mnou, kúpaním sa v drevenej  kadi z fínskej borovice, ochutnávaním bio vína v štýlovej klenbovej pivničke..
VIAC INFORMÁCIÍ
snatam-kaur-2

Koncert Snataum Kaur v Prahe – september 2016

Milí priatelia,
dovoľujem si Vám dať pozornosti akciu organizovanú Lighthouse klubom.

Ide o koncert speváčky Snatam Kaur, ktorý sa bude konať v Prahe, v Kongresovom centre dňa 20.10. o 19,30 hod.

Mnohí z vás túto americkú speváčku poznajú z nášho klubu. Jej hlas je jednoduchosť, čistota, nevinnosť a láska. Pripájame aj základné informácie o nej a videoklip s pesničkou, ktorá znie v našom klube každý deň.. VIAC INFORMÁCIÍ