Ozdravné pobyty s Lighthouse klubom

Načerpajte silu prírody v Slovenskom raji na Telgárskych zruboch v dňoch od 21.-25.6.2019

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na 5 dňový pobyt v Slovenskom raji, konkrétne na Telgárte. Zruby nás aj v júni 2018 prichýlili, aby sme mohli v spojení s prírodou načerpať jej pokoj,

harmóniu, silu, vôňu, jemnosť. Spojiť sa nielen zo sebou, ale z tohoto spojenia sa spojiť s prírodou. Uzemniť a odľahčiť samých seba. 21.6.2019 je deň letného slnovratu.

VIAC INFORMÁCIÍ

Ste srdečne vítaní. S úctou a láskou Martina

 

Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov s Majstrom Zenhua Yang v Malinove.

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na

ozdravný pobyt pre onkologických pacientov, ktorý bude viest samotný Majster Zhen Hua Yang z Číny a ktorý sa uskutoční v dňoch 18. – 21.9.2018 na Slovensku.

Majster Zhen Hua Yang je zakladateľom kaligrafického zdravia, vrátane kaligrafickej jogy. Od ranného detstva sa zdokonaľoval v bojových umeniach a liečiteľských praktikách. Pochádza z rodiny s vyše 400 ročnou tradíciou rodinného systému bojových umení Yang Mian, ktorý rozvíja výbušnosť a vnútornú energiu na liečenie pomocou prirodzených pohybov. Učeniu čínskych bojových umení, Qi Gongu, konfucionizmu (hlavným bodom je rešpekt k sebe a k iným ľuďom), taoizmu (všetko je spojené a prúdiace), budhizmu ( šťastie) a čínskej filozofii sa Majster Yang venuje viac ako 50 rokov.

Jeho poznanie je rozsiahle a hlboké, akumulované nielen interakciou s ostatnými učiteľmi, ale tiež jeho vlastnými poznatkami a realizáciou. Majster Zhen Hua Yang pracuje so širokým spektrom študentov z rôznych oblastí a vyučuje prakticky využiteľné spôsoby ako pracovať s vlastnou energiou – precítiť ju, kontrolovať, prijímať, vytvárať ju a využívať na samoliečbu.

Majster Zhen Hua Yang má na rakovinu jednoduchú teóriu:
Rakovina prichádza, aby s nami komunikovala, že chce niečo zmeniť v našej mysli.

VIAC INFORMÁCIÍ

S úctou a láskou

Martina

POSILŇUJÚCI POBYT & MAĽOVANIE MANDÁL NA HODVÁB Telgárt  – jún 2018

Milí priatelia,
pozývame vás na posilňujúci pobyt s praktikovaním kaligrafického zdravia a posedením s mandalou v drevených zruboch v malebnej horehronskej obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier, Muránskej Planiny a Slovenského raja. Zruby Telgárt ponúkajú ubytovanie  v novopostavených drevených  zruboch situovaných na vrchu kopca s výhľadom na Kráľovu Hoľu a horehronské údolie. Ponúkame pobyt v krásnej prírode, skombinovaný s rannými cvičeniami v rámci kaligrafického zdravia, večernými meditáciami či rozhovormi a maľovanie mandál na hodváb s Elenkou Rutou.  Poďte spolu s klubom a Martinou Zaťkovou spoznať a vyskúšať krásu tohto miesta! Termín: 25. – 29.6. 2018.
VIAC INFORMÁCIÍ

Jogový pobyt na smaragdovom pobreží Sardínie – september 2018

  • Apartmánový rezort  Piscina Rei ****
  • Letecky z Bratislavy!
  • Termín: 1. – 8. 9. 2018
Ubytovanie: Priamo na nádhernej pieskovej pláži v apartmánovom rezorte Piscina Rei **** len cca 100 m od mora, obkolesenom peknou bujnou záhradou, v obľúbenom letovisku Costa Rei. Rezort leží na pláži považovanej za jednu z najkrajších na ostrove a je dokonalým spojením s morom a prírodou.
VIAC INFORMÁCIÍ

POZNÁVACÍ POBYT S JOGOU TOSKÁNSKO & FLORENCIA – máj 2018

Milí priatelia,
poďte s nami objaviť krásy Toskánska na poznávaco-jogovom pobyte spojenom s prehliadkou Florencie. Ubytovaní budete v typickej toskánskej usadlosti s bazénom a panoramatickým výhľadom na okolie. Budete mať možnosť navštíviť slávne toskánske vinice v Chianti a vychutnať si dobrý obed či večeru spojenú s ochutnávkou vín. Letecky z Viedne, v termíne 16. – 20. 5 2018.
VIAC INFORMÁCIÍ

WORKSHOP MAJSTRA ZHEN HUA YANGA Vnútorná liečivá sila – marec 2018

Milí priatelia,
pozývame vás na ďalší workshop Majstra Zhen Hua Yanga  – Vnútorná liečivá sila – Healing inner power, ktorý sa uskutoční v dňoch  12.3. – 20.3. 2018 v Hoteli Relax Inn v Šoporni.

•    Redukcia stresu a napätia, upokojenie mysle
•    Zvýšenie energie
•    Zlepšenie cirkulácie krvi a funkcií dôležitých orgánov
•    Dosiahnutie rovnováhy
VIAC INFORMÁCIÍ

deva-premal koncert

POZVÁNKA na koncert – duo Deva Premal & Miten – október 2017

Milí priatelia,
teší ma možnosť oznámiť vám, že klub má k dispozícii vstupenky na koncert dua Deva Premal & Miten.
Prvýkrát som túto hudbu počula na ajurvédskej masáži a jej liečivé meditatívne účinky na myseľ som pocítila okamžite. Koncert v Prahe 5.10.2017 v divadle Hybernia  je pre mňa možnosťou naživo sa srdcom spojiť s touto krásnou hudbou od krásnych ľudí. Ich hudba po roku 2016 obsadzuje prvé priečky, ale to sa dočítate v texte nižšie 😊 Pozývam vás pripojiť sa ku skupine a zúčastniť sa koncertu v Prahe.
VIAC INFORMÁCIÍ

sardinia 1

Jogový pobyt na smaragdovom pobreží Sardínie – september 2017

  • Apartmánový rezort 4* Puntaldia
  • Letecky z Bratislavy!
  • Termín: 16. – 23. 9. 2017
Ubytovanie: v apartmánoch vo vilkách s kompletne vybavenou kuchyňou v krásnej upravenej záhrade s bazénom v 4* rezorte Puntaldia priamo na golfovom ihrisku v známej oblasti Costa Smeralda v tesnej blízkosti nádhernej pláže s bielym pieskom La Cinta.
VIAC INFORMÁCIÍ
horsky ranc pobyt Lighthouseclub 24 a

Pobyt v nádhernej prírode s jogou – Horský ranč – jún  2017

  • Horský ranč pri Novej Bani
  • Autom z Trnavy
  • Termín: 22. – 25. 6. 2017
Ranč je obklopený krásnou prírodou. Budeme mať 4 dni a 3 noci na to, aby sme sa venovali len tomu, čomu sa budeme chcieť venovať. Čas môžete tráviť prechádzkami v prírode, v blízkosti zvierat (kone, psy, mačky, vtáčiky…), ranným cvičením jogy so mnou, kúpaním sa v drevenej  kadi z fínskej borovice, ochutnávaním bio vína v štýlovej klenbovej pivničke..
VIAC INFORMÁCIÍ
snatam-kaur-2

Koncert Snataum Kaur v Prahe – september 2016

Milí priatelia,
dovoľujem si Vám dať pozornosti akciu organizovanú Lighthouse klubom.

Ide o koncert speváčky Snatam Kaur, ktorý sa bude konať v Prahe, v Kongresovom centre dňa 20.10. o 19,30 hod.

Mnohí z vás túto americkú speváčku poznajú z nášho klubu. Jej hlas je jednoduchosť, čistota, nevinnosť a láska. Pripájame aj základné informácie o nej a videoklip s pesničkou, ktorá znie v našom klube každý deň.. VIAC INFORMÁCIÍ