Systém kaligrafického zdravia

Súčasťou kaligrafického zdravia je praktikovanie kaligrafickej jógy, kaligrafického Qi kongu a vibračných cvičení. Ide o spojenie 4 holistických učení. Tai Chi, Qi Kong, Indická jóga, čínska kaligrafia. Tieto cvičenia pracujú s energiou.

Učíme sa ju preciťovať, kontrolovať v nás, vytvárať, prijímať, využívať na samoliečbu a neskôr na liečbu iných ľudí pri ich uzdravovaní. Iba zdraví ľudia môžu si svoje životy, lebo budú mobilní a tvoriví, čo ich urobí šťastnými, mierumilovnými, šíriacimi pozitívnu energiu.

Aktuálny rozvrh cvičení nájdete v hlavnom menu v sekcii „rozvrhy, cenníky a kalendár podujatí“.

VIDEOPOZVÁNKA NA CVIČENIA KALIGRAFICKEJ JOGY

„Najvyššia úroveň žitia je bez chorôb, bez bolesti, idúc po ceste života prirodzene.“ Master Zen Hua Yang.

Kaligrafická joa, je založená na 3-dimenziálnom modely, ktorý napomáha znovu nastaviť cirkuláciu 3 základných obehových systémov.:

  • Nervového
  • Krvného
  • Tráviaceho

 

Master Zen Hua Yang je zakladateľ Kaligrafickej Yogy a Kaligrafického zdravia. Pochádza z rodiny Yang (Mian Yang), v ktorej sa vyše 400 rokov dedia a praktikujú metódy integrovaných energetických techník Yang Mian systému. Yang Mian je formou GongFu/KungFu = systému bojových umení, ktorý využíva energiu na liečenie tela.

V Kaligrafickej Yoge sa Yang Mian využíva na vnútorné liečenie. Pomohla vyliečiť mnohých ľudí so širokým spektrom chorôb a problémov.

Rieši artritídu, astmu, diabetes, migrény,Problémy so spánkom, stres a depresiu, syndrómom vyhorenia,Vysoký krvný tlak, problémy s chrbticou, zranenia pohybového aparátu, poškodených nervov, šliach a väzov a pooperačných tráum.

„Keď chýba zdravie, múdrosť sa nemôže odhaliť, umenie sa nemôže prejaviť, sila nemôže premôcť, bohatstvo sa stáva zbytočným a inteligenciu nemožno uplatniť.“
Herophilus (335pnl – 280pnl)

Krátke video k programu onkologických pacientov