Referencie a skúsenosti s použitím olejov

Mykóza, cukrovka, trávenie

Mykóza u mojej známej odišla po 2 dňoch.  Použili sme tampón namočený v kokosovom oleji a kvapli sme naň  1 kvapku  oreganového oleja. Nechala si tento tampón celú noc, potom to ešte raz zopakovala a odvtedy má pokoj. Mám výborné skúsenosti aj s digestenom na trávenie , aj so slim& sassy pri cukrovke….
Gabika Slížová

Zápal pľúc, cukrovka

Dnes už si ani neviem predstaviť čo i len jeden deň bez niektorého olejčeka, či dalších doplnkov ako výživa, detox, hygiena … Som šťastná, že celá moja rozsiahla rodina prijala tento spôsob zdravotnej starostlivosti a speje každým dňom k lepšiemu. Podelím sa o nedávne zdravotné úspechy dosiahnuté za pomoci EO.
1. Moja 93 ročná svokra dostala zápal pľúc. Odmietla ísť k lekárovi, bála sa nemocnice a … smrti. Tak som nastúpila do boja s chorobou ja a moje olejčeky. Dávala som do kapsulky po 3 kvapky oregana, tymiánu, čajovníka a on guardu 3x denne asi 5 dní. Inhalovala breathe, ktorý si aj natierala na hruď a striedavo si natierala aj digestZen na riedenie hlienov. Začala husto vykašliavať a choroby sa zbavila. Na Vianoce napiekla, varí, žehlí, lúšti krížovky, proste ŽIJE.
2. Môj manžel navštevuje diabetologickú ambulanciu. Užíval Balance na nohy, Coriander, Slim & sassy, citrusy a iné EO. Naštudoval si to a prevzal sa do vlastných rúk. Dnes má cukor 4,7. Ako dobre?
Margita Havašová Svobodová

Cukrovka, rakovina

Pozdravujem všetkých účastníkov hry o premiéra. Veľmi rada odovzdávam svoju skúsenosť. Už druhý mesiac fungujem bez inzulínu (brala som denne 24 jednotiek) a schudla som 8 kg. Prežila som v pohode aj Vianoce a na olejčeky nedám dopustiť. Držala som sa rád dr. Hilla zverejnených na obidvoch stránkach Martiny a Moniky. Pre moju priateľky boli úžasnou pomocou pri liečbe rakoviny, ktorú úspešne zvládla. Som vďačná za to, že som sa k nim dostala, môžem ich používať a ďalej odporúčať.
Mesiac predtým, ako som začala upravovať inzulín, som brala LLV 2×2 kapsule zo všetkých troch druhov, čím som zmiernila “vlčí hlad” a mohla som upravovať stravu. Postupne som znižovala dávky inzulínu najprv z 22 na 15, 8 a vynechala som v priebehu 2 týždňov celodenný inzulín celkom a o dva týždne aj denný (3×5, 3×3,0). Beriem dávkovanie koriandru, škorice a grapefriuitu podľa dr Hilla, mám zmes olejov s kokosovým olejom, ktorou si potieram chodidlá a denne aspoň 20 min. aktívne cvičím (viac chodím a bicyklujem), lebo ma už nohy nebolia. Na rakovinu som odporúčala DDR Prime 3×4 kv., citrón do vody, Balance a Aromatouch na chodidlá a Breathe a Elevation do difúzera.
Emília Bruch Nemcová

Nespavosť, žlčníkové problémy

Moje prvé stretnutie s olejmi doTerra sa začalo pred 2 rokmi a zatiaľ mám samé dobré skúsenosti, z ktorých uvediem len niektoré. Tieto malé zázraky prírody dokážu zlepšiť telesné i duševné zdravie, dá sa nimi ovplyvniť nálada. Mám veľmi dobré skúsenosti so zmesou Serenity, ktorá perfektne funguje pri nespavosti. Veľmi dobre sa mi osvedčil Grepový olej pri žlčníkových problémoch. Ja osobne si neustále dobíjam baterky vitamínmi, minerálmi a omega kyselinami, užívaním LLV. Všetkým prajem veľa úspechov a zanietenia pre tieto skvelé produkty.
Eva Drličková

Močové cesty

Olejčeky ma “lapli” veľmi intenzívne, stali sa neodmysliteľnou súčasťou nášho života, teším sa, že sme sa stretli.. Moja zatiaľ asi najvýraznejšia skúsenosť: kamarátka so silným zápalom močových ciest, po pár dňoch už v nepríjemných bolestiach, (skúšala všetko možné, nič nezabralo) – na tampón s kokosovým olejom dve kvapky kadidla každé tri hodiny a natieranie On Guardu na bruško a zozadu na okolie bedier – do pár hodín ustalo neustále nutkanie i bolesti a ráno bola úplne v pohode – obe sme žasli!
Adriana Šéry Durbáková

Chrípka

Pozdravujem Vás všetkých, som v DoTERRE len krátko, ale moje okolie hovorí, že dosť intenzívne. Keď som na prvom stretnutí s olejčekmi počula, že mi to zmení život, len som sa pousmiala. S odstupom dvoch mesiacov môžem povedať, že je to tak. A to som len na začiatku. Medzitým som stihla absolvovať AromaTouch kurz a odvtedy masírujem, kde sa len dá. Stihla som si tiež výrazne pomôcť od začínajúcej chrípky – On Guard s Melaleucou a Citrónom zaúčinkovali promptne a za 2 dni som bola z najhoršieho vonku. Teraz som sa pustila do hry Premier, a aj preto tento malý príspevok. Teším sa na všetko ostatné, čo ma čaká. Ráno si už pomaly neviem predstaviť bez difúzovaného Citrus Blissu a Whisper sa stal mojim parfémom….. prajem všetko dobré
Dana Gallová