Prečo doTERRA®

CPTG Certifikovaná čistá terapeutická trieda

doTERRA® certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy (CPTG) sú čisté,  prírodné, aromatické zlúčeniny starostlivo získavané z rastlín.

Neobsahujú prídavné látky ani umelé prísady, ktoré by oslabili ich aktívne kvality, a neobsahujú znečisťujúce látky ako pesticídy alebo iné chemické pozostatky. Rovnako ako je dôležité udržať znečisťujúce látky mimo našich olejov, je tiež nevyhnutné zaistiť prítomnosť správnej úrovne aktívnych zlúčenín na zaistenie bezpečnosti a efektívnosti. O mnohých olejoch sa tvrdí, že sú liečivé. Niektoré z nich môžu byť čisté, no iba niekoľko prejde prísnymi testovacími normami pre chemické zloženie.

Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy (Certified Pure Therapeutic Grade®, CPTG) doTERRA sú krížovo testované pomocou hmotnostnej spektrometrie a plynovej chromatografie na zaistenie čistoty výťažku a účinnosti zloženia každej dávky.

doTERRA úzko spolupracuje s globálnou sieťou vedúcich chemikov a pestovateľov v oblasti esenciálnych olejov, aby spolu vybrali rastlinné výťažky z tých správnych druhov, ktoré rastú v ideálnych podmienkach a zbierajú sa v správnom čase. Aromatické zlúčeniny rastlín ručne extrahujú skúsení destilatéri a prechádzajú chemickou analýzou na zabezpečenie čistoty a zloženia. Certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy doTERRA predstavujú najbezpečnejšie a najblahodárnejšie oleje dostupné na dnešnom trhu.