Aromaterapia

doterra esencialne oleje Lighthouse klub 5


doTERRA® príbeh 

Na jar v roku 2008 prišla skupina zdravotníckych a obchodných profesionálov so spoločnou víziou vytvorenia novej normy pre esenciálne oleje terapeutickej triedy. Každý z nich osobne zažil pozitívne účinky esenciálnych olejov na kvalitu svojho života. Chceli priniesť niečo iné, niečo, čo osloví všetkých ľudí — od tých, ktorí o esenciálnych olejoch nevedia nič, až po odborníkov v danom odvetví.

Výsledkom ich vízie sú esenciálne oleje  – čistejšie a účinnejšie ako akékoľvek iné oleje dostupné na dnešnom trhu.

doTERRA, ktorej názov je odvodený z latinského spojenia „dar Zeme“, vo svojom začiatku ponúkala 25 samostatných olejov a 10 olejových zmesí, ktoré uviedla na trh 25. apríla 2008 a ktoré nadšene uvítali odborníci na esenciálne oleje i nadšenci týchto produktov. Tí rozpoznali mimoriadnu úroveň esenciálnych olejov terapeutickej triedy doTERRA už po prvej skúsenosti. Spoločnosť doTERRA sa už od svojho vzniku tešila ohromnému rastu a postupne pridáva ďalšie wellness produkty a rozširuje svoju ponuku esenciálnych olejov.

OSOBNÉ KONZULTÁCIE – EMOČNÁ ANALÝZA A DIAGNOSTIKA s  olejmi doTERRA

Milí priatelia,
veľmi rada Vás uvítam na osobnej konzultácii týkajúcej sa emočnej analýzy a diagnostiky. Osobne si môžeme prejsť oblasti, ktoré Vás trápia na úrovni tela a duše. Vyskúšate a privoniate oleje, ktoré by mohli  byť možnosťou na pomoc a cez čuch sa môžete rozhodnúť o výslednej voľbe oleja. Okrem fyzických problémov sa veľakrát odkryjú emocionálne problémy a tie môžu odhaliť viac, ako to na povrchu tela vyzerá. Aromaterapia je veľmi dobrá doplnková forma liečenia.
Objednávať sa môžete na čísle 0903593777, zavolajte alebo pošlite SMS. Prípadne e-mailom na adrese: zatkova@lighthouseclub.sk, 
Ceny nájdete v cenníku.
Teším sa,
Martina