Aromaterapia

Milí priatelia,
Naše zdravie nie je samozrejmosť. Veľa ľudí dáva čas, peniaze a energiu na starostlivosť o druhých ľudí, na starostlivosť o auto, či domácnosť. Pritom, dať iným a inému môžeme iba toľko, koľko dávame sebe.
Ak smerom von dávame viac ako dovnútra, nastáva nerovnováha, dizharmónia. Začínajú malé prejavy a keď nerovnováha pokračuje, choroby sa zväčšujú a zdôrazňujú, že nerobíme dlhodobo dobre, a príde čas, keď všetko zaplatíme do nuly späť, ale aj s úrokmi. Doprajte si čas, peniaze, energiu, venovať sa sebe a váš život bude plynúť ako voda v koryte rieky. Čistá, plná kyslíku, bez kameňov, jednoducho čistá radosť.
Aromaterapia – liečenie vôňami. Je to stará liečebná technika, ktorá nás vracia späť k bylinkám, prírode. Ľudstvo používalo esenciálne oleje na liečbu viac ako 6000 rokov. Aromatické oleje sú koncentrovanejšie ako samotné bylinky, preto sú rýchlejšie účinné. Väčšina vírusov, baktérií, plesní nemôže existovať pri esenciálnych aromatických olejoch. Kvalitu esenciálnych olejov ovplyvňuje veľa faktorov.
Znižovanie ich liečebného účinku je vplyvom pesticídov, herbicídov, používaním geneticky modifikovaných bylín k produkcii, časom zberu (napríklad nevhodným časom zberu sa rastlina dostáva do emocionálneho šoku, a stiahne živiny z nadzemnej časti do koreňov a zníži tak účinnosť nadzemnej časti), technológiou získavania oleja….
Umelo vyrobené oleje sú z hľadiska liečebných procedúr bezcenné. Môžu dokonca uškodiť. Odhaduje sa, že až 95% olejov na trhu, nie sú čisté, a ich zloženie bolo manipulované.
Preto som veľmi rada, že Lighthouseclub môže ponúknuť oleje s garantovanou kvalitou, a hlavne špecializáciou na liečebné účinky zdravotných ochorení. Princípy, o ktoré sa výroba olejov, používaných v Lighthouseclube pre Aromaterapiu opierajú, sú: CTEO (certifkované terapeutické esenciálne oleje), Ahinsa (princíp nenásilia v každom kroku postupu), Pyramídované (postup informačného frekvenčného energetického pôsobenia na výrobky, ktorý zvyšuje vitalitu a silu.
Veľmi rada Vás uvítam na osobnej  diagnostike. Aromaterapia ponúka nielen odhalenie toho, čo vaše telo, duša a duch potrebujú momentálne, ale zároveň budete mať možnosť zakúpiť si olej a používať ho ako súčasť pri masáži, alebo ich inhalovať, vnútorne užívať, potierať energetické miesta, či dávať do vonných kúpeľov.
Aromaterapia nie je objav niečoho nového. Skôr návrat ku koreňom, k prírode a doplnenie súčasnej medicíny o chýbajúcu časť liečenia. Môže sa stať životným štýlom a byť súčasťou starostlivosti o fyzické, duševné a duchovné zdravie vás a vašich blízkych.
Prečo je dôležité pred kúpou olejov prejsť aromaterapiou? Všetko, čo žijeme by malo byť vedomé. Inak sa to bude opakovať, kým nepochopíme. Mne oleje prišli do života cez ayurvédu, ktorá s olejmi lieči cez stravu, masáže. Opis oleja a pocit, že toto potrebujeme, však nemusí byť správny. Odpoveď je vo vnútri tela a treba mu prejaviť dôveru. Takú základnú. využiť čuch a presť si oleje cez tento vnútorný zmysel. Ak telo olej odmieta, nie je vhodné ho zaradiť, je tam silný blok. Je dobré začať olejom, ktorý si telo pýta a je pripravené na túto liečivú frekvenciu energie, ktorú bude prijímať vo forme danej bylinky.
Objednávať sa môžete na čísle 0903593777, zavolajte alebo pošlite SMS. Prípadne e-mailom na adrese: zatkova@lighthouseclub.sk, 
Teším sa,
Martina