Aromaterapia

Milí priatelia,
Aromaterapia – liečenie vôňami. Je to stará liečebná technika, ktorá nás vracia späť k bylinkám, prírode. Ľudstvo používalo esenciálne oleje na liečbu viac ako 6000 rokov. Aromatické oleje sú koncentrovanejšie ako samotné bylinky, preto sú rýchlejšie účinné. Väčšina vírusov, baktérií, plesní nemôže existovať pri esenciálnych aromatických olejoch. Kvalitu esenciálnych olejov ovplyvňuje veľa faktorov.
Znižovanie ich liečebného účinku je vplyvom pesticídov, herbicídov, používaním geneticky modifikovaných bylín k produkcii, časom zberu (napríklad nevhodným časom zberu sa rastlina dostáva do emocionálneho šoku, a stiahne živiny z nadzemnej časti do koreňov a zníži tak účinnosť nadzemnej časti), technológiou získavania oleja….
Veľmi radi Vás uvítame na osobnej  diagnostike. Aromaterapia ponúka nielen odhalenie toho, čo vaše telo, duša a duch potrebujú momentálne, ale zároveň budete mať možnosť zakúpiť si olej a používať ho ako súčasť pri masáži, alebo ich inhalovať, vnútorne užívať, potierať energetické miesta, či dávať do vonných kúpeľov.
Aromaterapia nie je objav niečoho nového. Skôr návrat ku koreňom, k prírode a doplnenie súčasnej medicíny o chýbajúcu časť liečenia. Môže sa stať životným štýlom a byť súčasťou starostlivosti o fyzické, duševné a duchovné zdravie vás a vašich blízkych.
Prečo je dôležité pred kúpou olejov prejsť aromaterapiou? Využiť čuch a presť si oleje cez tento vnútorný zmysel. Dovoliť tak sebe vybrať si na liečenie nie to, čo hlava rozhodne, ale čo telo potrebuje.
Objednávať sa môžete na čísle 0917 178 999, zavolajte alebo pošlite SMS Prípadne e-mailom na adrese: recepcia@lighthouseclub.sk