Posilňujúci pobyt s praktikovaním kaligrafického zdravia – Zruby Telgárt

Predĺžte si život a posilnite zdravie prostredníctvom filozofie trojrozmerného pohybu založenej na dlhovekosti, šťastí a vnútorného pokoja.

Milí priatelia,

pozývame vás na posilňujúci pobyt s praktikovaním kaligrafického zdravia a posedením s mandalou v novopostavených drevených zruboch v malebnej horehronskej obci Telgárt na rozhraní Nízkych Tatier, Muránskej Planiny a Slovenského raja.  

Plánovaný termín: 25. 6. – 29. 6. 2018.

Zruby Telgárt ponúkajú ubytovanie  v novopostavených drevených  zruboch situovaných na vrchu kopca s výhľadom na Kráľovu Hoľu a horehronské údolie.

Celková rozloha zrubu je 170 m2. Zariadenie zrubov poskytuje luxus a pohodlie umožňujúce maximálny relax. Zruby  sú dvojpodlažné a ponúkajú  ubytovanie v trojposteľových alebo štvorposteľových izbách.

Prízemie drevenice tvorí jeden celok, dominantou  ktorého je krb na spríjemnenie atmosféry ubytovaných a plne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi. Na poschodí sa nachádzajú tri izby – 2x štvorlôžková a 1x trojlôžková.  Na chodbe je rozkladacia pohovka. V drevenici sú dve kúpeľne s toaletou a sprchovacím boxom.

 

Pri zrube je vonkajší krb s posedením pre potreby ubytovaných  hostí, s možnosťou grilovať alebo variť kotlíkový guláš.

Poďte spolu s klubom a Martinou Zaťkovou spoznať a vyskúšať krásu tohto miesta!

V rámci pobytu budete mať možnosť v srdci prírody upokojiť svoju myseľ na hodinách kaligrafickej jogy, vyčistiť si hlavu prechádzkami nedotknutou prírodou a potešiť vaše zmysly pri dobrom jedle či pití –  a to všetko vo výbornej spoločnosti! 🙂

Pobyt ponúkame v plnej penzii (celodenná ajurvédska strava s kuchárom Vladislavom z Lighthouse clubu)

 

Denný program zahŕňa: 

  • Ranné hodiny kaligrafického zdravia s Martinou Zaťkovou, ktorých súčasťou bude praktizovanie kaligrafickej jogy, kaligrafického Qi Kongu a vibračných cvičení. Cvičiť sa bude vonku na kopci s výhľadom na Kráľovu hoľu, v prípade nepriaznivého počasia vnútri.
  • Večerný chanting mantier a rozhovory v ženskom kruhu
  • Maľovanie vlastnej mandaly na hodváb s Elenkou Rutou.

Prostredníctvom farieb, štetcov a hlavne hodvábu si vytvoríte svoju vlastnú mandalu, jedinečnú a výnimočnú svojim prevedením i posolstvom, ktoré odovzdá….

Každý sám vlastnoručne vytvorí obraz, ktorý svojimi farbami a tvarmi odhalí možno i to čo sami o sebe nevieme či iba tušíme…..

Zastavíme sa v rýchlom svete a pobudneme v pokoji a harmónii pri farbách a hodvábe.

Urobíme si výklad každej novovzniknutej mandaly, porozprávame si o tom, čo evokuje v autorovi dielka čo v každom z nás….

VIAC O SVETE MARCHALLÉ  ČÍTAJTE TU

 

Pobyt je určený pre kohokoľvek, kto trpí vyhorením, migrénami, nespavosťou, chronickou únavou, vysokým krvným tlakom.

 

Pozrite si video – Majster Yang vysvetľuje systém kaligrafického zdravia a dôležitosť krvného obehu

A keďže je 21. jún dňom letného slnovratu, dňom začiatku leta na severnej pologuli a oslavou slnka ako princípu ohňa a zdroja úrody a hojnosti,  aj my na Telgárte si urobíme oheň a spolu spevom a tancom rituálne privítame silu slnka. Príroda, na rozdiel od ľudí, nestratila svoj rytmus a my máme možnosť sa s ňou v tomto období  prostredníctvom ohňa nielen spojiť a osláviť tak príchod leta, ale aj očistiť od všetkého chorého, zbytočného a uvoľniť tak miesto zdravému , dobrému a všetkému potrebnému. Prineste si biele oblečenie ❤️

Ak si niektorá z vás chce vziať so sebou dcéru, iba to privítame.. 😊

Cena pobytu: 400 EUR

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie na 4 noci
  • plnú penziu na celý pobyt (ajurvédska  strava)
  • 4 ranné cvičenia a 3 večerné meditácie
  • Maľovanie mandaly na hodváb ( cca 9 hodín rozdelených na celý pobyt, 1  x biela hodvábna šatka 55x55cm (I.trieda), všetky pomôcky potrebné k maľbe a fixácii hodvábu – rámy na napnutie hodvábu, pripínačky, ceruzky, štetce, nádoby na vodu, papierové utierky, parný valec na fixáciu, žehlička, prací prostriedok, aviváž, voda …, profesionálne sady farieb a kontúr na maľovanie na hodváb zn. Art SILK ROYAL dovážané priamo z Nemecka, fixácia už pomaľovaného hodvábneho dielka, ktorá sa prevádza v „parnom valci“ – profesionálnom zariadení určenom na fixovanie hodvábu, pranie, aviváž, žehlenie finálneho diela)

V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo na terapie@lighthouseclub.sk, prípadne formou SMS na 0903 593 777 alebo na 0918 645 230. K registrácii je treba uviesť meno, priezvisko, bydlisko, číslo pasu, dátum narodenia  a tel. kontakt.

Registrácia sa považuje za potvrdenú po uhradení zálohy vo výške 50% sumy pobytu na účet SK6211000000002940009151 a to do 16.5. 2018. Doplatok je nutný zaplatiť do 15.6. 2018.

Tešíme sa na spoločne strávený čas,

Lighthouse club