Mimotelové zážitky Julia Sellers – piatok 11.11. 2016 o 17.00 hod

Milí priatelia,

pozývame Vás na prednášku Julie Sellers a tému MIMOTELOVÉ ZÁŽITKY, ktorá sa uskutoční 11.11.2016 o 17.00 v Lighthouse klube.

Bude zameraná na nasledovné otázky a témy:

 • Ako sa žije mimo telo?
 • Čo všetko sa dá vidieť na cestách mimo telo?
 • Sú mimotelové zážitky nebezpečné a dajú sa naučiť?
 • Využitie mimotelových zážitkov pre širšie dobro.
 • Diaľkové nazeranie (Remote viewing) ako nová vedná disciplína.
 • Astrálne cestovanie, lucídne snenie, bilokácia.
 • Zážitky blízko smrti (Near death experiences). Posmrtný život existuje.
 • Mimotelové zážitky, telepatia a jasnozrivosť.
 • Jasnovideckí detektívi a ich využitie.
 • Prítomnosť mení minulosť a tvorí budúcnosť.
 • Je nebezpečné ovplyvňovať budúcnosť na kvantovej úrovni?
 • Zvuk a svetlo sú vo vzájomnom vzťahu.
 • Nezištná láska ako najsilnejšia frekvencia.
 • Zhmotňujeme pomocou citov, nie myšlienok.
 • Prepojenie vedy a náboženstva.
 • Tichý zvuk ako základný atribút citu je liečivý.
 • Kvantove uzly, studená fúzia, rezonačná kavitácia
 • Expanzia, kontrakcia, integrita celistvosti, samoorganizácia ako základné atribúty fungovania hmoty.
 • Mimozemské kontakty očami americkej nadácie FREE -výsledky ich prieskumu

Cena prednášky je 12 EUR. Na prednáške si budete mať možnosť zakúpiť aj knihy s autogramom autorky. V prípade záujmu sa prosím registrujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 v čase od 11.00 – 14.00., formou SMS kedykoľvek. Registrácia je nutná najneskôr 48 hodín pred podujatím!

Referencie účastníkov prednášok:

Veľmi som sa tešila na prednášku, kde Júlia vysvetlila mimotelové zážitky svojho manžela a aj svoje. Môžem povedať, že som bola na správnom mieste v správnom čase, ako sa hovorí a to doslovne. Každý mame svoje teórie na to, čo sami zažívame. Tato prednáška je ale oveľa viac. Júlia je pre mňa človek, ktorý hovorí srdcom a na nič sa nehrá. Je skromná a toľko vedomostí, čo sa snaží na svojej prednáške predať, túto skromnosť vo mne prekročili  Aj napriek tomu však Júlia touto skromnosťou ostáva a to je krásne. Veľa informácií sa mi (na prednáške) prepojilo.   Veľa si nám dala, ďakujem za stretnutie s Tebou.
Evka, Puste Ulany

Milá Džuli,
mně Tvoje přednáška dala velký přínos v tom, co jsem ještě nevěděla a i to mi zapadlo do skládačky života a pochopení dalších souvislostí a také uvědomění proč se mi v některých oblastech života nedaří..pro mě hodně důležité. Cítila jsem se v té skupině lidí moc dobře a jen mě mrzelo, že to bylo tak “krátké” povídání.
Renča, Hradec Králové

Přednášku vřele doporučuji, obsahově velice zajímavá a myslím, že v této Zemi jedinečná a i kdyby jste neporozuměli obsahu, už jen samotné setkání s Džuli, ponoření se do jejích nádherných láskyplných vibrací aury, Vás obohatí a dovolím si říci, doslova změní Váš život:-) S Láskou Vallentina:-) Nový Jičín:-)

Džuli,
Tvoja prednáška mi dala veľmi veľa, si úžasný clovek plný lásky a pochopenia.Chcel by som Ťa počúvať každý deň. Ide z Teba energia lásky a priateľstva. Tvoju prednášku som vnímal ako poslanie, ktoré máš ďalej sprostredkovať ľuďom. Svoje veľké vzdelanie a inteligenciu si pretransformovala do jedného a to je láska. Ďakujem za všetko a teším sa na najbližšie stretnutie v Bratislave.
Ivik,Bratislava

Julia Sellers otvára dvere (i okná J) do tém, ktoré boli dlho a ešte aj potajomky skrývané.. Sami sme ich vlastne považovali za sci-fi a pritom sú nám vlastné! Ľudské schopnosti akými je napr. astrálne cestovanie alebo mimotelový zážitok boli donedávna prezentované ako nadprirodzené.. Júlia konečne láme bariéry, hovorí o schopnostiach a živote bez zbytočných chmár či „závesov“, oslobodzuje pravdu a detailne ju opisuje. Na jej prednášky sa vždy veľmi teším, je to priateľská, veselá a prirodzená duša! Ďakujeme Ti Džuli za informačné kúsky skladačky, ktoré nám zapadajú do našich životných PUZZLE
Erika a Jakub z Trenčína

Júliina prednáška sa výrazne odlišuje od prednášok, ktoré som za posledné roky absolvovala. Podstatný rozdiel tkvie v tom, že vychádza z osobne prežitej skúsenosti. Nie je to púha teória, ale chce sa s nami podeliť o väčšine od nás skryté zákulisie sveta, o ktorom tušíme, ale nemáme schopnosť vedome sa ho zúčastňovať. Navyše ten nám skrytý svet veľmi logicky vysvetľuje aj z vedeckého hľadiska, čo u mnohých prednášateľov postrádam. Prednáška udržiavala mňa i celé publikum celý čas v bdelej pozornosti a vložila mi do mozaiky už poznaných vecí ďalšie, ktoré mi mnohé moje poznatky ešte viac osvetlili. Rada sa zúčastním aj ďalších Juliiných prednášok. Som presvedčená, že každá z nich ma výrazne obohatí a rozšíri moje vedomosti o skutočných zákonitostiach nehmotného sveta a vesmíru.
Gabi, Bratislava

Z tvojej prednášky som bola rovnako unesená ako z Tvojej osobnosti. Bolo to úžasné ako si precítila každú jednu myšlienku, ktorú si nám povedala. Prednáška bola pre mňa veľmi zaujímavá. Dozvedela som sa mnoho nových a úžasných informácií. Ide z Teba veľa pozitívnej a láskyplnej energie. Určite Ťa chcem stretnúť znovu na Tvojej ďalšej prednáške. Ostatným prednášku vrelo odporúčam. :))
Veronika, Nitra

Referencie na celodenný seminár:

Tvoj seminár bol pre mňa ako umelecké dielo… sršala si nevyčerpateľnou energiou, informáciami, pokorou, úctou k životu. Pre mňa bol prínosný všeobecne… veľmi dobrým vystúpením aké si predviedla (Ty si ho doslova odtancovala, hrali Ti ruky, nohy, celé telo). Toľko energie v človeku som už dávno nevidela… A samozrejme množstvo informácií… Zaujalo ma všetko. Faktory sprevádzajúce vytelesnenie, spôsob ako sa o to pokúsiť -to s tým dychom, rodová karma, energia, rezonancia, vlna, všetko… Počúvala by som také informácie ešte aj týždeň. Seminár mi dal ďalej pocit slobody, bezpečia, istoty a odhodlanie na sebe pracovať a byť šťastná. Takže ďakujem zo srdca a keď budem môcť rada opäť prídem na Tvoj seminár a budem sa sama v sebe utvrdzovať, či som všetko pochopila, strávila a zachytila.
S láskou a úctou Katka, Humenné

Mňa osobne tento seminár obohatil o veľmi cenné poznatky ako v oblasti samozrejme duchovnej, tak aj v oblasti pracovnej. Kedže pracujem vo vedeckej sfére, tak osobne si myslím, ze je potrebné aplikovať zákony náboženstva na vedecké účely, pravdaže iba v pozitívnom smere. Náboženstvo a veda podľa mňa spolu úzko súvisia a vytvárajú jednotu-celok. Ak pochopíme náboženstvo, tak pochopíme aj zákonitosti a prínos vedy pre ľudstvo, aby sa vytvoril súlad. Vtedy zrejme budú môcť ľudia žiť šťastnejšie a budú menej chorí. Avšak musíme začať od seba, byť srdečnejší, milší a láskavejší…jednoducho žiť harmonicky a každým dňom sa napĺňať nezištnou láskou, ktorá bude pomáhať každému človeku zdolať akýkoľvek problém, či už osobný, alebo pracovný. Tak takýto nádherný pocit a pravdivý záver mi dal Tvoj seminár drahá Džuli.
Janka, Košice

Ohlasy čitateľov na knihu Videl som to zajtra:

Julia, dnes jsem dostal Vasi knihu. Je to naprosta bomba.
Vse zapadlo do sebe. A ty energie, ktere citim pri cteni!!!!
Naprosto ji rozumim, vsemu co tam pisete. Pro mne je tam
mnoho dulezitych a zasadnich veci, ktere jsem sice tusil uz
drive, ale uplne jsem si neuvedomoval jak jsou zasadni.
Ľuboš, Praha

Po precitani prvých 30-tich stran som nadsena,.V knihe su uvedene uzasne informacie, ktore by si mal precitat kazdy seriozny vedec a podla toho nasmerovat svoj dalsi vyskum.
Nika

Do dvoch dní som to mal “zhltnuté”.
Zoltan

Už jsem si knížku rozečetla a moc se mi líbí. Je zajimavé, že když jsem ji četla tak mi vibrovalo tělo. Dříve jsem četla více knihy. A Vaše kniha jedna z mála , co mě za poslední roky přitáhla. Slyšela jsem taky Vaši audio nahrávku s přednáškou a viděla 2 videa na Youtube a zaujalo mě Vaše vyprávění a rezonovalo to se mnou.
Sylvia

Ahojky Džuli.
Chci Ti poděkovat ještě jednou za knižku. Knižku mám už přečtenou a čtu ji znova. Mám to tak, že dobré knížky čtu několikrát. Vždy si pak všimnu něčeho, co mi předtím uniklo. Tvá kniha se čte lechce, nemusím být studovaná, abych rozuměla. Vždy když ji držím a čtu, tak mě to uvádí do klidu a cítím vyšší vibrace. Hodně se píše , že máme být ve svém srdci. Ty jsi první kdo mi odpověděl , co to je být v srdci a jak to poznám
Sylva

Referencie všeobecne:
ĎAKUJEM veľmi pekne za všetko aj Tebe lebo som sa aj Tvojou zásluhou posunula ďalej si dôležitý človek v mojom Živote
Eva, Nemecko
Milá paní Julie,
velmi pěkně děkuji za Váš čas, Vaši lásku, ochotu a Váš přístup k životu. Je potřeba takových lidí, jako jste Vy.
Vážím si Vás. Vaše slova si často čtu, abych nesklouzla do negativních “sfér”.
Těším se, že se někdy setkáme.
Moc Vám fandím ve Vaší činnosti a klaním se Vám.
Krásné léto přeji s láskou a úctou Světla

Recenzie (ukážky) na knihu Julie Sellers : Videl som to zajtra

Recenzent Vlastimil Marek: „Žijeme bezprecedentní dobu měnícího se paradigmatu, a tak si lze jen přát, aby se právě i pomocí této knihy (po)dařilo postupně přesvědčit více a více čtenářů otevřít se novým ideám a možnostem, a pomoci tak novému paradigmatu (ve kterém je možné a dokonce prospěšné existovat vědomě mimo své tělo) stát se běžnou realitou.“

Recenzent Pavel Hanzal: „….kniha obsahuje téměř 200 zajímavých kapitol, jež se čtou jedním dechem. Na samotné knize lze jistě ocenit otevřenost, s jakou o daných tématech autorka píše. Nebojí se dotknout různých oblastí, což je obohacující pro lidi různých zájmů a zaměření.“

Recenzentka Lenka Gabriela Vláčilová: „Jen chci sdělit, že kniha je nejen napsána velmi lehce a čtivě, ale zároveň vysoce odborně, pragmaticky a dle mého úsudku ryze a pravdivě, a to díky těmto dvěma lidem – Júlii a Michaelovi, kteří toto málo probádané téma a nadčasové dílo vydali Světu. Za to jim patří velký dík a úcta za jejich odvahu.“

Recenzentka Jitka Čepelákova: „Občas má člověk pocit, že musí jen žasnout: To není možné. Opravdu se to stalo takhle? Ale někde jsem četla, že… Takové poznámky mě občas při čtení napadaly. Věřit můžete, ale nemusíte…….Autorka se své zážitky (i Michaela) snaží vysvětlit pomocí současné vědy a dosaženého poznání.

Zanechajte nám svoje myšlienky