Zobraziť kurzy

Martina Tarabčáková (Maťa)

Som Maťa. Žena, ktorá v mužskom svete čistej matérie a biznisu dosiahla svoj vysnívaný cieľ. Žena, ktorá za svoj úspech zaplatila daň a v čase najväčšieho pracovného zápalu vyhorela ako fakľa a dotkla sa dna. Túžba po pocite dokonalosti, jedinečnosti a potrebnosti všade a pre všetkých prekročila hranice zdravého ega a prišiel pád. Pád tak potrebný, aby cez bolesť duše a tela mohlo prísť precitnutie, uvedomenie a cesta nahor.
Anjeli mi poslali svojich poslov. Prvý z nich ma naložil do auta a odviezol na tantrický retreat Andrewa Barnesa . Táto silná osobnosť a nežná duša zároveň, vytvoril bezpečný priestor , kde bolo dovolené bez strachu a hanby pred sebou samým a ostatnými odkryť svoje intímne a boľavé miesta. Slzy a plač uvoľnili bloky a prišiel prvý dotyk s mojou ženskou podstatou a jej úplné prijatie, aj keď krivky nie sú dokonalé.
Druhý je maják, ktorý iba pevne stojí a svieti. V tme nevedomia zasvietil v ten pravý čas a so slovami „choď a skús, no rob iba tak ako to cítiš“ mi podal leták na workshop kaligrafickej yogi priamo s Majstrom Yangom. Hladná duša a otvorené srdce začali s plnou dôverou nasávať jeho učenie ako špongia. V každom nádychu a pohybe prišlo nové a hlbšie spojenie tela a duše. Život zrazu dostal iný rozmer a vyššiu kvalitu, odvtedy viac chutí a voní, je jasnejší, ľahší a zdravší.
Každá ďalšia možnosť pocítiť prúdenie energie priamo s Majstrom Yangom na jeho workshopoch či už na Slovensku alebo v Nemecku bola a je pre mňa cesta srdca, aj keď hlava vyberá opačný smer. Môcť sa nazývať jeho žiačkou je dar a česť.
Kaligrafické zdravie sa stalo súčasťou môjho každodenného života. Vďaka nemu som zosilnela a vrátila sa k tej istej pracovnej profesii, kedy robím veci inak a s väčším rešpektom k sebe aj ostatným.
Kaligrafické zdravie je viac ako len cvičenie. Je to životný štýl , navigačný systém, ktorý pomáha v prípade straty smeru. Je to meditácia v pohybe, potrebná pre každodennú harmóniu. Je to kľúč, ako uzdraviť telo aj dušu. Je to spôsob ako sa naučiť súcitu k sebe aj ostatným. Je to cesta ako zosilnieť a byť sám sebou v každej prežitej sekunde a nemať strach ním byť.
Dnes pokračujem v začatej ceste, každé zakopnutie je jej nevyhnutnou súčasťou, no ja už viem ako predísť pádu bez bolesti. Prišiel čas zdieľať prežité skúsenosti s ostatnými , ktorí chcú toto všetko ochutnať, či už v Bratislave alebo v Trnave a tak otváram svoje srdce ostatným, nie preto aby spálilo, ale aby roztopilo.
Teším sa na vás
S láskou
Maťa

 

Môj kontakt: mata@lighthouseclub.sk

Kaligrafické zdravie – Kurzy a workshopy Majster Yang
Level 1 – Basic 1,2 – Učiteľský kurz 04-05/2017 Senec , SK
Level 2 – Qi Gong 3, Qi Gong 4-Vibration – 10-11/2017 Isny , DE
Level 1 – Basic 1 – Hormonálne liečenie – 03/2018 Šoporňa , SK

Reiki 1, Reiki 2, Reiki Majster – RAI Reiky, 2015-2016 Bratislava,SK
Level 1-Basic 2