Detail podujatia

Jaroslav Dušek „Hovory o živote“

PRE VELKÝ ÚSPECH SME PRIDALI ĎALŠÍ TERMÍN

17.1.2019 15:30

Improvizátor, herec, režisér, moderátor, libretista, scenárista, no predovšetkým láskavá a inšpiratívna osobnosť Jaroslav Dušek sa s nami príde porozprávať do Lighthouse clubu v Trnave už 17. januára 2020.

Ak sa radi zamýšľate nad tým, ako to v živote funguje, ste všímavý a trochu aj zvedavý tvor oTVORený zdieľať myšlienky duše prebývajúcej v nie(len) Vašom tele, nenechajte si ujsť stretnutie s najznámejším inšpirátorom v súčasnom československom časopriestore.

Nejde “len” o Štyri dohody od Ruiza, hoci ich posolstvo sa prelína so všetkým, čo zažívame. Duše K sa venuje témam, s ktorými sa každý z nás stretáva v každodennom živote bez ohľadu na vek, pohlavie, sociálnu či rodinnú situáciu.

Započúvajte sa do diskusie, ktorá nielen kladie otázky, ale prichádza aj s odpoveďami či možnými riešeniami, ktoré môžete zohľadniť vo svojom živote. Lebo s poznaním prichádza pochopenie a s pochopením prichádza prijatie seba aj okolia, teda celého života.

Večerom Vás bude hudobne sprevádzať aj talentovaný inštrumentalista, spevák a skladateľ Martin “Maok” Tesák, človek, ktorý sa do hudby vkladá celým svojim bytím s ľahkosťou motýľa a intenzitou blesku.

Využite možnosť zúčastniť sa moderovaného stretnutia pod heslom Rozhovory o živote, ktoré budú spolumoderovať výtvarníčka a inšpirátorka Katarína Soleil a zakladateľka Lighthouse clubu Martina Zaťková, ktorá vás s láskou privíta v nových priestoroch Lighthouse clubu.

Lístky na podujatie v predaji na MaxiTicket.sk

 

 

Event information
 Bulharská 37
 +421917 178 999
 recepcia@lighthouseclub.sk

Zanechajte nám svoje myšlienky