Vitalizujúci pobyt v Slovenskom raji na Telgárskych zruboch v dňoch 21.-25.6.2019

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na 5 dňový pobyt v Slovenskom raji, konkrétne na Telgárte. Zruby nás aj v júni 2018 prichýlili, aby sme mohli v spojení s prírodou načerpať jej pokoj,

harmóniu, silu, vôňu, jemnosť. Spojiť sa nielen zo sebou, ale z tohoto spojenia sa spojiť s prírodou. Uzemniť a odľahčiť samých seba. 21.6.2019 je deň letného slnovratu.

Obradom pri ohnisku si uctíme živly prírody, zatancujeme a zaspievame. Každý deň privítame východ slnka cvičením, dobrými raňajkami, turistikou po okolí, dobrou večerou

a večerným satsangom. Ste vítaní všetci. Je jedno, či ste cvičili, či nie. Všetko je o vás, a tom, čo si chcete dovoliť prežiť a po čom volá vaša dušička. Program je voľný a dobrovoľný.

Budete ubytovaný v zruboch. Sú 2 možnosti ubytovania na 4 noci (5 dní). Môžete si vybrať z možností. Príchod bude na obed 21.6.2019 (začíname večerou)

a odchod 25.6.2019 do 11 hod (končíme neskorými raňajkami). Prineste si svoje čajíky, kávičky, drobnosti ale ak máte špeciálne stravovacie rituály, aj produkty k uvareniu toho,

čo je súčasťou vašeho dňa. Zruby sú vybavené nadštardtnými kuchynkami a naša komunita sa stane na 5 dní vašim domovom a rodinou.

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách v cene 83 eur za osobu a pobyt.

Ubytovanie na trojlôžkových izbách v cene 60 eur za osobu a pobyt

Strava (zahŕňa neskoré raňajky a večeru), cvičenia, satsang, rituál letného slnovratu, doprava v cene 240 eur za osobu a pobyt.

Cvičenia bude viesť: Martina Zaťková a Eva Kyseláková. Budú dve skupiny cvičení s možnosťou výberu. Satsang bude viesť Martina Zaťková.

Rituál bude výsledkom spoločnej práce.

Miesto je tiché, dovolí vám ponoriť sa do seba a zároveň dodá silu pustiť, od čoho sa treba oslobodiť a zároveň je plné vitálnej energie. Nie nadarmo je Slovenským rajom.

V jeho srdci je Kráľova hoľa a výstup na ňu bude jedna z možností pre vás ak sa rozhodnete. Program medzi cvičením a satsangom je voľný a neorganizovaný. Niekto možno bude potrebovať fyzický oddych.

niekto uprednostní turistiku. Niekto rozhovory na lúke. Každý to máme v každom okamihu inak. Rešpekt samého seba, láska dovoliť si to žiť, sú tým, čo nás dobíja a napĺňa.

Registrácia na email: zatkova@lighthouseclub.sk, alebo na čísle 0903593777. Registrácia sa považuje za potvrdenú po uhradení nevratnej zálohy vo výške 150,- EUR na účet v Tatrabanke: SK 6211000000002940009151.

Ste srdečne vítaní. S úctou a láskou Martina

 

Milí priatelia, je to krásne, aký je život farebný. Istú dobu sa veci daria, človek sa smeje, raduje, má hojnosť a je spokojný. Potom príde druhá vlna a zoberie všetko, aby vyprázdnila miesto pre niečo nové, čo sa začne plniť. A presne takto to bolo aj v mojom živote. Mala som tridsaťosem rokov, keď v mojom živote nezostal kameň na kameni.

Zanechajte nám svoje myšlienky