TRENČÍN – Vedomé dýchanie – prednáška s praktickým cvičením

Milí priatelia,

pozývame vás na prednášku Martiny Zaťkovej (spojenú s praktickým cvičením) zameranú na vedomé dýchanie.
Uskutoční sa 11.4. 2018 .2. 2018  v čase 17.30 – 20.30 hod. v penzióne KEROLA v Trenčíne (Kasárenská 5, 911 05  Trenčín).

Každý z nás videl novorodenca. Keď spinká, viditeľne sa mu dvíha bruško (baby breathing = detské dýchanie)

Ako rastie, neustále vníma čo smie, nesmie, musí, môže… a dostáva sa nervovým systémom do stresu z hraníc a obmedzení, ktoré limitujú jeho bytie a prežívanie naplno.

Srdiečko mu zatvára strach. Neprejavená láskyplná energia sa kopí a vybuchuje hnevom, zlosťou, plačom, hanbou a jeho dych sa skracuje. Príde až do stredného veku, kedy telo somatizuje disharmóniu medzi reálnym prežívaním a potrebami duše, od ktorej sa odpája. Vrátiť sa do harmónie a obnoviť fyzické, psychické a emočné zdravie sa pokúša každý z nás najlepšie ako vie.

Táto prednáška je tak jednoduchá, ako bytie samotné. My to aj všetko vieme, ale strachy nám nedovoľujú tú jednoduchosť a ľahkosť bytia žiť.

Zdieľam základy. Učím dýchať. Spájam. Uvoľňujem. Prevediem vás cestou týchto pocitov a doplním ich o vedomie. Dýchanie už nebude niečo, čo berieme automaticky. Stane sa to niečím, z čoho sa začnete tešiť.  Vo vnútri totiž ucítite niečo, čo bude vašou vnútornou navigáciou do života. Možnosť vedome dýchať kedykoľvek a kdekoľvek ste, môžete zaradiť do vášho života. Nič to nestojí a liečivý účinok je silný a okamžitý.

Nech sa páči, pozývam vás. Je to vhodné pre všetkých. Niet na svete choroby, kvôli ktorej by ste nemohli praktikovať vnútorné cvičenie, ktorým vedomé dýchanie je. Pre každý vek, pre každý zdravotný stav.

Pravidlo 3 hovorí: človek vydrží bez jedla tri týždne, bez vody 3 dni, ale bez kyslíka len 3 minúty. Zmeňte priority v živote a postavte to najdôležitejšie na prvé miesto. Iba vtedy to ostatné pôjde ľahko, dlho a s láskou.

Registrácia je nutná mailom na info@smart-people.sk alebo telefonicky či SMSkou  na +421 948 213 119.
Cena 21 EUR.

S úctou

Martina

STOJÍ ZA PREČÍTANIE – Osobná skúsenosť Martiny Zaťkovej s vedomím dýchaním

Milí priatelia, Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je

Zanechajte nám svoje myšlienky