Satsang v Lighthouseclube s Martinou.

Sat znamená pravdu. Sang znamená komunita.
Veľa sa toho deje. Veľa z nás sa zobúdza. Choroba, trauma, či iný moment môžu byť spúšťačom toho, že už nechceme pokračovať v tom, čo nás ubíja, stresuje, čo nás núti byť iným ako v skutočnosti sme. Nechceme už viac žiť podľa pravidiel a konceptov iných ľudí, či náboženstva, ktoré už dávno nie sú odrazom pravdy a limitujú nás v prežívaní nášho potenciálu a väznia nás v tele, ktoré cez jeho choroby na mentálnej, emočnej, či fyzickej, komunikuje nutnosť z väzenia vystúpiť, a oslobodiť tak sám seba vedomými rozhodnutiami. Stále viac ľudí mení vzorce žitia, prevzaté od starých rodičov, rodičov, učiteľov, trénerov, priateľov….,lebo vidíme, že oni nie sú šťastní a zväčša ani zdraví. Nie sú nám vzorom toho, ako si život užívať a nevytvárať problémy. Ak nechceme skončiť ako oni, niečo potrebujeme zmeniť, inak bude výsledok rovnaký, ako žijú oni, iba bude inak “ oblečený“, ale podstata nezmenená.
Život je však vlna. Raz hore a raz dolu. Zmeny nie sú ľahké a prúd nás môže často ťahať späť, alebo zastaviť v novom smerovaní vpred.
Satsang je komunita ľudí, ktorí si dali slobodu byť sami sebou. Stretnutiami, spevom mantier, rozhovormi o vlastných skúsenosťiach sa inšpirovať, zdielať svoje novoobjavené talenty a radosti života. Môžeme plánovať vlastné podujatia, ktoré nás budú obohacovať, rozvíjať, otvárať novému.
Byť sám sebou a necítiť sa izolovane. To je satsang. Celok, spojenie. Precítenie, ako krásne je, byť odlišný, rešpektujúci a plný lásky.
Od 13.8.2018, kedy sa otvorí klub po prázdninách, sa budeme stretávať raz mesačne, každý prvý piatok v mesiaci ( ak nebude možný, dá sa náhrada). Súčasťou satsangu bude aj občerstvenie. Registrácia nutná: recepcia@lighthouseclub.sk, alebo telefón 0903593777.

S úctou a láskou
Martina

Milí priatelia, Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je

Zanechajte nám svoje myšlienky