Rodinná voňavá lekárnička

Milé priateľky,

som rada, že som členom rodiny doTERRA ktorú vnímam ako silnú ženu, ktorá sa stará o zdravie fyzické a čistotu emócií. Nič viac ku šťastiu netreba.

Voňavá lekárnická je prednáška zameraná na diskusiu o olejoch, ktoré v každej rodine dokážu  liečiť viac ako 100 chorôb. Investícia je minimálna a využitie veľmi široké a účinné.

Budete mat možnosť oleje precítiť. Čuch je najstarší zmysel. Je 10.000 krát silnejší ako chuť. Je najkomplexnejší, lebo bol vyvinutý na prežitie. Vďaka nemu môžeme reagovať rýchlejšie, ako sa zapojí mozog.  Esenciálne  oleje (vône) na nás vplývajú, preto s nimi budeme komunikovať cez nás čuch a počúvať našu intuíciu.

Terapeutické oleje doTERRA majú frekvenciu 52 – 320 Hz, preto pri takýchto frekvenciách choroby nemôžu existovať.

V prípade záujmu o prednášku je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na recepcia@lighthouseclub.sk. Cena prednášky je 7 EUR.

Teším sa na vás

Martina

Milí priatelia, Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je

Zanechajte nám svoje myšlienky