Ozdravný pobyt pre onkologických pacientov

Milí priatelia,

dovoľujeme si vás pozvať na

ozdravný pobyt pre onkologických pacientov, ktorý bude viest samotný Majster Zhen Hua Yang z Číny a ktorý sa uskutoční v dňoch 18. – 21.9.2018 na Slovensku.

Majster Zhen Hua Yang je zakladateľom kaligrafického zdravia, vrátane kaligrafickej jogy. Od ranného detstva sa zdokonaľoval v bojových umeniach a liečiteľských praktikách. Pochádza z rodiny s vyše 400 ročnou tradíciou rodinného systému bojových umení Yang Mian, ktorý rozvíja výbušnosť a vnútornú energiu na liečenie pomocou prirodzených pohybov. Učeniu čínskych bojových umení, Qi Gongu, konfucionizmu (hlavným bodom je rešpekt k sebe a k iným ľuďom), taoizmu (všetko je spojené a prúdiace), budhizmu ( šťastie) a čínskej filozofii sa Majster Yang venuje viac ako 50 rokov.

Jeho poznanie je rozsiahle a hlboké, akumulované nielen interakciou s ostatnými učiteľmi, ale tiež jeho vlastnými poznatkami a realizáciou.  Majster Zhen Hua Yang pracuje so širokým spektrom študentov z rôznych oblastí a vyučuje prakticky využiteľné spôsoby ako pracovať s vlastnou energiou – precítiť ju, kontrolovať, prijímať, vytvárať ju a využívať na samoliečbu.

 

Majster Zhen Hua Yang má na rakovinu jednoduchú teóriu:
Rakovina prichádza, aby s nami komunikovala, že chce niečo zmeniť v našej mysli.

Počas štvordňového retreatu sa naučíte ako pomôcť svojmu telu sa uzdraviť po chemoterapii, prípadne ako ho pred chemoterapiou posilniť.

Majster sa bude venovať týmto štyrom tematickým okruhom:

 • Zvýšeniu obsahu kyslíku vo vašom tele. Kyslík je výživou pre bunky tvojho tela. Kyslík zlepšuje cirkuláciu krvi a krvné bunky oddeľuje od seba, aby boli schopné dodať kyslík (energiu) a výživu čo najväčšiemu počtu tvojich buniek
 • Zvýšenie vnútornej teploty tela. Nie zvonku saunou, ale zvnútra lepšou cirkuláciou krvi. Tam, kde je teplo, tam prúdi energia a bunky vibrujú vyššie. Počuli ste niekedy o rakovine srdca? Nikdy, že? Lebo rakovina nikdy nenapadne srdce. Teplota tohto orgánu totiž neumožňuje vytvoriť v tele podmienky vhodné pre rast rakovinových buniek. A my sa naučíme túto teplotu dosiahnuť a distribuovať po tele. Nie fyzickým cvičením, ale vnútorným cvičením.
 • Zbavenie sa strachu. Myseľ pri tomto ochorení upadá do programov strachu, ktorými nervový systém kŕmi každú našu bunku. Strach nás paralyzuje na mentálnej úrovni. Tam, kde je strach, nie je láska. Dajte si lásku a strach zmizne.
 • Strave vhodnej pre onkologických pacientov.  Naučíte sa akou stravou posilňovať orgány, aby boli potraviny liekom. Majster bude variť a každý z vás bude mať možnosť všetko ochutnať a pýtať sa na akékoľvek otázky týkajúce sa prípravy jedla.

Je to také jednoduché, až je to neuveriteľné. Hľadáme komplikované, lebo neveríme sami sebe, že tak jednoduchým spôsobom, bez vzdelania, by to išlo. Ak naplníme tieto štyri body, tak náš srdcovo-cievny systém sa začne spájať s každou bunkou a prinesie jej kyslík, teplo, pocit lásky. To je to, čo rakovinové bunky nemajú rady a uspí ich to. A postupom času, ako bunky nášho tela odumierajú a rodia sa nové, ak zotrváme vo viere, tak tie nové už nebudú mať programy spúšťajúce rakovinu.

A čo je najdôležitejšie?
Je jedno, akou technikou, receptom alebo cestou si zvýšite kyslík, vnútornú energiu a dodaním lásky sa zbavíte strachu. Dôležité je veriť vo vnútri a každý deň dodať svojmu telu a duši v pevnej a neoblomnej viere a v tichosti voči okoliu kyslík (energiu), teplo (cirkuláciu), lásku (vibráciu). Viera je to, čo vás choroba má naučiť. Ale nie viera tak, že odriekam afirmácie, že prosím iba sily vonku o pomoc…. Nie. Viera, že svojimi skutkami navonok demonštrujem vieru v niečo, lebo chcem zodpovednosť za svoje zdravie vziať do vlastných rúk. Viera, že som schopný vnútornej zmeny, ktorá bude trvalá.

Súčasťou retreatu bude aj Večer otázok a odpovedí s Majstrom (20.9.2018), kedy vám bude odpovedať na akúkoľvek otázku spojenú so zdravím, ktorú vo vnútri máte a hľadáte informáciu k vlastnému posunu za pravdou. Na tento večer môžete pozvať dokonca aj blízkych ľudí, ktorí sa retreatu z nejakého dôvodu zúčastniť nemôžu, ale majú záujem vypočuť si Majstrove odpovede na svoje otázky.

Pred začatím retreatu bude realizovaný odber vzoriek krvi každého účastníka, ktorý dá súhlas. Rovnako bude realizovaný odber vzorky krvi po ukončení retreatu, aby mohol každý účastník sám vidieť liečivý účinok na kvalitu krvi, ktorá je v procese liečenia najdôležitejšia. Aby mohol pochopiť hlbší zmysel cvikov priamo na sebe.

Účasť na retreate nevyžaduje žiadne špeciálne fyzické a mentálne schopnosti. Retreat je vhodný pre pacientov po chemoterapii alebo pred začatím chemoterapie, ale aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o prevenciu voči tomuto ochoreniu, či pomoci iným s týmto ochorením.

Ďalšou súčasťou retreatu bude aj liečivý koncert speváčky New age Simrit, ktorý sa uskutoční dňa 18.9.2018 vo večerných hodinách. O účinkoch muzikoterapie sa vie už aj vo vedeckých kruhoch a napriek tomu sa využíva len málo. Práve špeciálne liečivé vibrácie zvuku, ktoré cez uši prenikajú do nášho tela, dokážu posilňovať naše obličky a na mentálnej úrovni uvoľniť strach, ktorý pochádza z našej mysle. Vplyv psychosomatiky je pri onkologickom ochorení nesporný a preto práca s mysľou v kombinácii so zvukom pomáha pacientom meniť uhol pohľadu na život.  Budete mat možnosť to precítiť na vlastnej koži.

Kto je Simrit Kaur?

Simrit Kaur, je speváčka s gréckymi koreňmi. Vyrastala v Spojených štátoch, v súčasnosti žije v Kalifornii.

Jej energia a hudba sa ľudí dokáže hlboko dotknúť, pochopiť a preniknúť do ich duše. Simrit  má vzácnu schopnosť prostredníctvom svojej hudby vyjadrovať hlbokú ľudskosť a čistú lásku. Jej hudba lieči a posilňuje.

Už keď bola malá, bol zjavný jej mimoriadny talent, zdedený po mame (ktorá bola príliš mladá na to, aby ju sama vychovávala), babičke a prababičke. Ako batoľa bola adoptovaná gréckou rodinou z Južnej Karolíny, kde vyrastala obklopená bohatou gréckou kultúrou. Neskôr do ich rodiny pribudol ďalší člen, chlapec so špeciálnymi potrebami, prijatý z inej gréckej rodiny. Jedinečná výchova jej adoptívnych rodičov v rodine, kde žiadny z členov nebol pokrvný príbuzný, jej umožnila pochopiť, že hlboký vzťah a spojenie je vecou srdca a duše. Jej hlas bol tým, čím sa spájala so sebou aj s ostatnými.

„Revolúcia je odvaha byť tým, kým skutočne sme … hovoriť našu pravdu uprostred strachu … byť autentickí, bez ohľadu na to, čo si ľudia budú hovoriť alebo myslieť. Je to odvaha kráčať sám a zároveň vedieť, že nie sme sami a kráčame spoločne do neznáma“.

Poslucháči opisujú jej hudbu ako hudbu z iného sveta. Simrit je známa pre jej hlboký vzťah s melódiou, inšpiruje autenticitou jej albumov a živých koncertov. Poslucháčov okúzľuje svojím svetom zázrakov a tajomstiev.  Jej hudba prináša hĺbku posvätnej a starovekej hudby do modernej formy a nadčasový zvuk vedie poslucháčov do zmeneného stavu vedomia, do procesu liečenia, uzdravenia a ľudskej prirodzenosti.
Simrit  sa neustále vzdeláva, je certifikovanou učiteľkou Kundalini jogy, Naad jogy (zvuk a vedomie) a druhej úrovne Reiki. Nahráva, komponuje, produkuje hudbu a koncertuje so svojou kapelou, organizuje workshopy po celom svete.

VYPOČUJTE SI HUDBU SIMRIT

V prípade záujmu o organizačné informácie, cenové podmienky, miesto konania, či konzultáciu ohľadne reálnej skúsenosti so samoliečením sa obráťte na Ing. Martinu Zaťkovú mailom na zatkova@lighthouseclub.sk alebo telefonicky na 0903 593 777 (v čase 11.00 – 15.00). Rada vám poskytne viac informácií.

Martina je nielen certifikovanou inštruktorkou Majstra Zhen Hua Yanga, ale hlavne človek, ktorý liečivé účinky systému kaligrafického zdravia pocítil na vlastnom tele – nielen fyzickom, ale aj na mysli a duši.

 

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Retreat sa uskutoční v dňoch od 18.9.-21.9.2018. Začíname cvičením 18.9.2018 o 7,30 hod a končíme 21.9.2018 o 17,00 hod.
Miesto konania: ELFO CLUB, Družstevná 396, Malinovo. Tel: 02/45528028, mobil: 0917914115, email: info@elfoclub.sk.

Cena retreatu je 400 EUR.

V cene  je zahrnuté:

 • cvičenie s Majstrom Zhen Hua Yangom
 • Diagnostika lekárskym zariadením ERI na diagnostiku psychosomatiky (60 minút)
 • prenájom spoločných miestností na cvičenia
 • tlmočenie do slovenčiny
 • asistencia certifikovaných inštruktoriek Majstra Zhen Hua Yanga z Lighthouseclubu
 • lístok na koncert Simrit
 • doprava na miesto koncertu z miesta retreatu
 • lekársky dozor prvej pomoci počas retreatu
 • náklady na analýzu vzoriek krvi každého účastníka pred začatím a po ukončení.
 • posilňujúca polievka počas desiatovej prestávky
 • ľahké občerstvenie ovocím počas popoludňajšej prestávky
 • pitný režim  počas celého retreatu

V cene retreatu nie je zahrnuté ( je dobrovoľne voliteľné a odporúča sa):

 • ubytovanie
 • strava – raňajky, obed, večera

Stravu je možné rezervovať priamo na recepcii ELFO Club-u. Rezervácia ubytovania bude prebiehať prostredníctvom Lighthouse clubu.

Ceny sú v ubytovacom zariadení dohodnuté nasledovne:
Dvojposteľové izby s prístelkou : cena za posteľ 17,- eur za noc a 12,- eur za prístelku za noc
Športová izba ( izba s 5 postelami alebo 7 postelami): 12,- eur za posteľ na noc
Prístelky vo welness: 10,- eur za prístelku na noc

Ubytovať sa musí každý účastník sám podľa voľby z ponuky. Ubytovať sa je možné od večera 17.9.2018, čo aj odporúčame. Počet lôžok je limitovaný. Rezervácia ubytovania  emailom na: terapie@lighthouseclub.sk prípadne telefonicky: 0918 645 230.

STRAVA počas retreatu:
Raňajky 4,- eur, Obed 6,- eur ( polievka a hlavné jedlo), Dezert 1,5,- eur, Večera 4,- eur.

Prípadné alergie či iné obmedzenia prosíme nahlásiť pri registrácii na recepcii miesta konania – ELFO CLUB, Družstevná 396, Malinovo, tel: 02/45528028, mobil: 0917914115, email: info@elfoclub.sk.  Na mieste konania podujatia je zakázané konzumovať vlastné nápoje a jedlá. Stravu je potrebné uhradiť do 18.9.2018 do 10 hod. Stravu si môžu objednať ubytovaní a aj neubytovaní účastníci retreatu.

Všetky ceny sú s DPH.

Na cvičenia je potreba si priniesť vlastnú podložku (joga mat)  a malý vankúšik pod hlavu. Odporúčame vzdušné oblečenia, voľné najmä v oblasti brucha, teplé ponožky a teplú mikinu.

Orientačný denný program (upraví sa 7 dní pred začatím retreatu):

 • Raňajky: 6,30-7,00
 • Blok cvičení 1: 7,30-9,30
 • Desiatová prestávka: 9,30-10,00
 • Blok cvičení 2: 10,00 – 12,00
 • Obed: 12,00- 13,00
 • Oddych na izbách, alebo na podložkách v cvičebni: 13,00-14,00
 • Blok cvičení 3: 14,00-15,00
 • Poobedňajšia prestávka: 15,00 – 15,30
 • Blok cvičení 4: 15,30 – 17,30
 • Večera: 17,30-18,30
 • Večerný kľud na izbách: od 20,00

Odporúčanie Majstra Zen Hua Yanga – na workshop nedochádzať, ale byť ubytovaný v mieste podujatia alebo niekde veľmi blízko.

Odporúčania Lighthouseclubu – počas retreatu sa venovať iba sebe. Vypnúť mobily a notebooky a naozaj sa venovať téme vlastného zdravia. Naplno nasávať poznania o skutočnej pravde zdravia od Majstra Zhen Hua Yanga. Nestrácať čas na zbytočné rozhovory, telefonáty spojené s vonkajšími udalosťami a venovať sa iba sebe a vnútornému liečeniu.

Kontakty na  registráciu na retreat a na večer otázok a odpovedí s Majstrom Zhen Hua Yangom (20.9.2018): Ing. Martina Zaťková, email: zatkova@lighthouseclub.sk, mobil : +421903593777

Registrácia na workshop sa považuje za potvrdenú po obdržaní zálohovej platby 100 EUR  na účet:  SK 6211000000002940009151  na základe vystavenej zálohovej faktúry na meno účastníka, ktorú obdržíte po zaslaní registrácie. K registrácii zašlite meno a priezvisko účastníka, email, telefón. Do poznámky platby uvádzajte meno účastníka. Záloha 100 EUR je nevratná. Doplatok sa musí uhradiť najneskôr do 15.8.2018 na rovnaký účet ako záloha. Do poznámky platby uvádzajte meno účastníka.

Organizátor podujatia: Ing. Martina Zaťková, Lighthouseclub, Paulínska 20, Trnava 91701

Zanechajte nám svoje myšlienky